2726

سلام بچه هااا ازمایش تعیین جنسیت دادم گفتن سونو گرافی اشتباه کرده بچه دختره .هوراااااا دخمل دارم .

بی زحمت بین این اسم ها کمکم کنید تو انتخابشون گیر کردم

تعداد رای : 33
نظرسنجی
جانان
14
42%
گیسو
10
30%
یگانه
0
0%
اوا
9
27%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا کلاس ملاس و ولللللش اسامی زیبایی مثل زینب وفاطمه و اینارو بذار....من اسم دخترخودم زینب هست

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین
ازمایش تعیین جنسیت چیه؟ سونو انومالی اشتباه بوده؟چقدر عجیب

اره گاهی توی سونو اشتباه میکنن...خواهرشوهر م اولیش دختربود سربچه دومش هی میگفت من خودم متوجه ام این حاملگی مثل قبلی نیس ولی دکتر گفته بازم دختر داری. سونوی اخرروکه رفت گفتن نه پسره...  

دیدم دست سردار زمین افتاد روبه کربلا زدم فریاد زدم فریاد...خوندم گاهی روضه ی تن قاسم...گاهی شعر اکبر ناظم...زدم فریااااااددد....ای اهل حرم میرو علمدار نیامد....اااااااییی دل مشو آرام که دلدار نیامد...یارهست توحرم هنوزعلمدار هست...علم حیدر کرارهست...سپهدار هست.....میریم  پرچم صهیون رومیندازیم ...یه حرم مدینه میسازیم که سردااااررر هسسستتتت....ماااالشگرذوالفقارصاحب الزمانیم....مااااا لشگر انتقام سخت شهدااایییممم#ما_ملت_شهادتیم.    #ما_ملت_امام_حسینیم.....#انتقام_سخت.      مرگ برآمریکا مرگ بر اسرائیل.  مالشکرذوالفقارصاحب الزمانیم......مالشکرانتقام سخت شهداییم...یا حسین
ازمایش تعیین جنسیت چیه؟ سونو انومالی اشتباه بوده؟چقدر عجیب

سونو ان تی گفت پسره .سونو اونومالی بند ناف وسط پا جنین بود نمیشد با قطعیت بگن ولی از روی تعداد دنده های جنین گفتن احتمال دختر دادن منم برای قطعی شدنش ازمایش خون دادم

چون اسم دختر خودت زینب هس فک میکنی اسم باکلاسیه؟!!!😐

خانومی گل من همون اول گفتم کلاس ملاس رو وللللش...من اصلا نگفتم این اسم باکلاسه یانه...گفتم اسامی اهل بیت رو بذار

بابا کلاس ملاس و ولللللش اسامی زیبایی مثل زینب وفاطمه و اینارو بذار....من اسم دخترخودم زینب هست

عزیزم هر کسی یه مدل اسم میپسنده تمام اسامی دختر چه مذهبی چه غیر مذهبی تمامشون معانی زیبایی دارن من اسامی فارسی بیشتر میپسندم

فاطمه زهرا زینب سحر سارا

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2706