2737
2734

ممنونم 

۱۲ ساله از رفتنش گذشته 

خیلی دلتنگشم 

خانما اگر پدرتون در قید حیات هست قدرش رو بدونید 

الان آرزوم اینه تو خواب ببینمش 

خدا براتون حفظش کنه 

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم

همدردیم عزیزم. خدا پدر شما رو بیامرزه من هم پدرم سال ۸۹ فوت کرد اما هر سال بیشتر دلتنگش میشم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همدردیم عزیزم. خدا پدر شما رو بیامرزه من هم پدرم سال ۸۹ فوت کرد اما هر سال بیشتر دلتنگش میشم

خدا رحمتش کنه 

خدا بهت صبر و دل خوش عطا کنه عزیزم 

خدا به دلت نور بده عزیز جان 💛💫 برای هم دعا کنیم برای من هم
2731
خدا رحمتش کنه  خدا بهت صبر و دل خوش عطا کنه عزیزم

ممنون عزیزم همچین شما. ❤

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

باز خوشبحالت تصوری ازش داری من شیرخواره بودم که فوت کرده روح همه ی رفتگان شاد باشه انشالله💚

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
باز خوشبحالت تصوری ازش داری من شیرخواره بودم که فوت کرده روح همه ی رفتگان شاد باشه انشالله💚

خدا رحمتشون کنه گلم. تصویر دارم .اما الان تو حسرت همون تصویرم