2737
2734

صابون تریاک رو معرفی میکنم واقعا جواب میده شدید دو رنگ هست یه نصفش مشکیه و نصفش زرده از کلاژن طلا و تریاکه 

تبلیغ نمیکنم اصلا واسه دخترم گرفتم و جای جوش پوست خودم که خیلی خوب جواب داد دو درصد هم شفافیت پوست داره درضمن من مغازه ای ندارم که بخوام تبلیغ کنم فقط خواستم راهکار بهتون بدم 👌اما یه چیزی من دو درصد شفافیت رو که حس نمیکنم دروغ بده اما پوستم خیلی خوب شده روزی یه بار میزنم بیشتریا که استفاده کردن راضی بودن 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   

و اینکه حواستون باشه اصلشو بخرید 

آرامش در چشمانت 💔آرامش قبل از طوفان 💔با هر قدمت می پیچید 💔فریاد یلی در میدان 💔عاشق که شدی بی باکی 💔عشاق علی بی ترسند 💔از خاطره ات لرزانند 💔از اسم تو هم می‌ترسند 💔حاج قاسم 💔   
و اینکه حواستون باشه اصلشو بخرید 

چ مارکی

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاری به اینا ندارم ولی برند لدورا و نفیس که از اسم طلا تو محصولاتشون استفاده میکنن کدوم منبع معتبری گفته طلا برای پوست خوبه ؟ :| 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
ازکجابفهمیم اصله؟

والا من از پیج ارزان سرای ملکی خریدم اصله با ۳۵ تومن خریدمش اما جاهای دیگه قیمت کردم هفتاد تومن بود 

2738
سلام عزبزم اون صابون هایی که کلا سیاه هستن خوب نیستن؟

من که از خیلی صابون ها استفاده کردم زیاد جواب ندادن اما نمیدونم حتما نظر هارو بخون 

کاری به اینا ندارم ولی برند لدورا و نفیس که از اسم طلا تو محصولاتشون استفاده میکنن کدوم منبع معتبری ...

عزیزم اگه از طلا بود که قیمتش بیشتر بود از کلاژن طلا هست