2737
2734
عنوان

یه وکیل کار بلد بیاد لطفا

86 بازدید | 14 پست

خواهرم پنج سال پیش یه خونه خرید قولنامه ایی ۱۰۰ تومن کلا سند نداشت امسال اومد سند براش بگیره آقاهه فوت شده بود از ورثه اش خواست بیان امضا کنن نیومدن الانم رفتن شکایت و نامه از پزشکی قانونی که اون آقا زمان فروش خونه آلزایمر داشته باید معامله فسخ بشه در حالی که اون آقا همراه پسر و عروسش در کمال صحت و سلامت عقل اون خونه رو فروخته بوده به قیمت روز حالا خواهرم باید چکار کنه اصلا همچین چیزی ممکنه هرکی یه خونه فروخت بعد چند سال بیاد ادعا کنه فروشنده سلامت نبوده واقعا برای خواهرم ناراحتم اون پول تموم زندگیش بوده ممکنه خونه رو ازش بگیرن

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱
توی متن سندنوشته شده که فروشنده درکمال صحت وسلامت خونه روفروخته؟

سند نداره قولنامه داره نمیدونم فک کنم تو همه قولنامه ها این نوشته شده باشه

قلبت را با خیرخواهی و امید پر از نور کن 🌹ذهنت را فقط بر قدمهایت رو به موفقیت متمرکز کن🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی ازمشکلات مااینه ک طرف تازنده است نمیریم سندبزنیم وقتی بیفته دست وراث خیلی سخت میشه ...ولی درکل اصل براین هست که سندباصحت وسلامت زده شده مگراین که خلافش ثابت بشه اگ اون هابتونن بامدارک ثابت کنن ک طرف محجوربوده احتمال داره ک معامله فسخ بشه 

2728
یکی ازمشکلات مااینه ک طرف تازنده است نمیریم سندبزنیم وقتی بیفته دست وراث خیلی سخت میشه ...ولی درکل ا ...

خب پسرش که همراهش بوده چرا نگفته بیماره چون آقا ظاهرا سالم سالم بوده 

سند نداره قولنامه داره نمیدونم فک کنم تو همه قولنامه ها این نوشته شده باشه

کلاالزایمرداشتن دلیلی براین نیست که طرف نتونه ب طورقطع به یقین توتصمیماتش مرددباشه اگه طرف مجنون ادواری یادائمی صغیر یاسفیه باشه معامله باهاش باطله ...الزایمربه عنوان یه بیماری هستش ک ازاین نمونه هایی ک مثال زدم یحثش جداست ولی خب این یه مسئله مهمی هستش من دانشجوی حقوق هستم تاجایی ک میدونستم کمک کردم ولی حتما دراسرع وقت بایه وکیل پایه یک مشاوره بگیرید

کلاالزایمرداشتن دلیلی براین نیست که طرف نتونه ب طورقطع به یقین توتصمیماتش مرددباشه اگه طرف مجنون ادو ...

وکیل گرفتیم اما وکیل بهمون خیانت کرد و خیلی از مسایل از جمله حضور پسرش و عروسش سر معامله و دادن حق امضا از طرف مرحوم به همسرش دو سال بعد فروش خونه به خواهرم حرفی نزد و کلا پرونده رو واگذار کرد بعدا فهمیدیم از اقوامشون بودن

2738
کلاالزایمرداشتن دلیلی براین نیست که طرف نتونه ب طورقطع به یقین توتصمیماتش مرددباشه اگه طرف مجنون ادو ...

ببخشید اگه بخوان معامله رو فسخ کنن همون پولی که زمان خرید خونه پرداخت شده رو پس میدن چون خواهرم یک کیلو طلا داشت ریز ریز خریده بود همرو فروخت اون خونه رو خرید

ببخشید اگه بخوان معامله رو فسخ کنن همون پولی که زمان خرید خونه پرداخت شده رو پس میدن چون خواهرم یک ک ...

صددرصدهمون پولی ک زمان معامله دادن روکه نمیشه باتوجه به نرخ روزوتورم حساب میشه نگران نباشید.ولی حتماازوکیل شکایت کنید

صددرصدهمون پولی ک زمان معامله دادن روکه نمیشه باتوجه به نرخ روزوتورم حساب میشه نگران نباشید.ولی حتما ...

ممنون از وقتی که گذاشتین جواب دادین 

ولی بازم صددرصدجواب سوال شماروازاستادم میپرسم هروقت جواب دادن بهتون میگم

ممنون🙏🙏🙏

2706