2737
2734
عنوان

خواهش دارم کمک کنید..................

1494 بازدید | 17 پست
سلام دوستان من
برای همه شما و نی نی هاتون آرزوی سلامتی دارم
من یک هفته بستری بودم بدلیل دردهای زیر شکمی
وقتی رفتم سونو گفتن طول سرویکسم 27 م م است دکترم گفته باید استراحت مطلق داشته باشم
میگه دهانه رحمم خیلی نازک شده و الان که جنین 24 هفته است نمیتونن طی یک عمل جراحی بدوزن باید فقط استراحت کنم.
هر کی اومد برام بگه طول سرویکسش چند بوده و هفته چندمه
من خیلی نگرانم برام دعا کنید
سلام سلما جون من بارداریم تموم شده زایمان کردم اون موقع یادم نیست
ولی یکی از اشناهامون مثل تو بود 9 ماه به پشت خوابید الان بچش 12 سالشه
انشاا... به سلامتی این دوران رو میگذرنی
عزیزم اصلا نکران نباش؛جون استرس اصلا برات خوب نیست؛من اطلاعی در این مورد ندارم؛فقط برات دعا میکنم زودتر حالت خوب بشه و ایشالا یه نی نی سالم و خوشکل بدنیا بیاری.
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صبر صبر صبر. من تا روز آخر بارداریم رفتم سرکار. قسمت شما استراحته گلم.
مراقب نی نی باش!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
ماه چهارم طول سرویکس من 28 بود یک دکتر گفت سریع و فوری بیا برای سرکلاژ اما دکتر خودم گفت برای سرکلاژ دیره و ممکنه کیسه اب پاره بشه وفقط استراحت کن . تازه من ماه سوم و چهارم خونریزی ولکه بینی و درد زیر شکم هم داشتم!!!
با استراحت و خوردن قرص ایزوپرین ماه بعد سرویکسم 31 شد و از حالت بحرانی در اومد
الان هم پسرم دوهامه وتوی بغلمه نگران نباش
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
دوستان از همفکری همه شما ممنونم
دیگه خیالم راحته که مثل من هم بودن و موفق شدن.
من هم شاغلم اما از وقتی مرخص شدم در حال استراحتم.
هرچی خدای مهربون بخاد تلاشمو می کنم تا....
2738
وای منم همین استرسو دارم سرویکسم تو هفته 20 شده 33
چیکار کنم دکترم گفت استراحتتو بیشتر کن
ولی من دارم میمیرم از ترس
تو رو خدا بگید ...............
چه جور استراختی کنم؟
دستشویی نرم؟؟؟
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
عزیزم تنها راه درمان فعلا استراحت مطلقه مطلقه

برای طول سرویکست که الن باید بالای 33 باشه باید سرکلاز میشدی تو هفته 12 تا 18 الان دیگه نمیشه سرکلاز کنی

هرجور شده استراحت کن و چیز سنگین بلند نکن به هفته 34 برسی ایشاله دیگه مشکلی نداری وبچه می مونه
پدربزرگم به نان می اندیشید ..پدرم به آزادی و...من اکنون به نان وآزادی.....
استراحت یعنی کار زیاد نکن پیاده روی به هیچ وجه دستشویی هم برو اصلا نذار به مثانه ات فشار بیاد ولی از توالت فرنگی حتما استفاده کن نزدیکی هم به هیچ وجه!!!!!!!
نه عزیزم زیاد نمیشه ولی باید همین اندازه بمونه سعی کن سر کار نری البته 33 هم خوبه زیاد جای نگرانی نیست.........

استراحت استراحت استراحت بهترین راه ونداشتن استرس
2706