2726
عنوان

عزیزم بیا

162 بازدید | 18 پست

عزیزم بیا کارت دارم 

@ذلیخا۲    

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جانم چیشده

سلام..عزیزم یجا گفتی برا رفلاکس معده جفت بلوط خوردی خوب شدی 

منم رفلاکس شدید دارم میخواستم ببینم باید خود بلوط رو بخرم بعد پوسته نازکشو دربیارم؟ 

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
2728
جانم چیشده

اگه یکم توضیح بدی ممنون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6064252/واقعا-چقد-میتونی-نفهم-بیشعورباشی?postId=180728594گزارش بزنید😭

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/6064252/واقعا-چقد-میتونی-نفهم-بیشعورباشی?postId=180728594 ...

زدم

همون تاپیک رفلاکس معده ک گذاشتم همه پستایی ک گذاشتم توش بخونش متوجه میشی عزیزم

کامل نوشتم 

سوالایی هم ک پرسیون اونجا جواب دادم فکر کنم سوال شما هم باشه کامل بخون اون تاپیک رو کلا دو صفحه س

جفت بلوط یا عطاریا دارن یا میتونی اینترنتی خرید کنی چیزی نیست ک پیدا نشه خیلی معروفه بازم تاکی ...

باشه عزیزم ممنون😘

باشه عزیزم ممنون😘

خواهش میکنم زود خوب میشی

فقط لباس تنگ نپوش و اون چیزایی ک گفتم همزمان رعایت کن

بین غذا و تا ی ساعت بعدش نه مایعات بخور و ن دراز بکش

رو شکم نخواب 

ترشی اصلا نخور

ادویه جات و سرخ کردنی محدود باشه

لبنیات نخور

موادی ک نفخ دارن مخصوصا پیاز خیار سبزی لوبیا عدس نخود .... نخور

فقط یه ماه همه چیزایی ک اینجا و تو تاپیک خودم گفتم رعایت کن

خوب میشی

خواهش میکنم زود خوب میشی فقط لباس تنگ نپوش و اون چیزایی ک گفتم همزمان رعایت کن بین غذا و تا ی س ...

چشم عزیزم

انشاالله که منم خوبشم زندگی زهرم شده یکسال و نیمه

2706