2737
2739
عنوان

تفسیر عشق :)

188 بازدید | 19 پست

میدونی عشق ینی چی ؟

ینی بپرسم ازت که : کی میخندی ؟

بگی : بدون تو هیچوقت ... 😊❌

بگم : اشکات کی میریزه ؟

بگی : تو نباشی یه وقت ... 😕💔

بگم : کی دلت آرومه ؟

بگی : وقتایی که هستی 🙂❤

نه زبونم لال بفهمم یه روز قلبمو شکستی ... 😣💔

بگم : اگه یه ساعت نباشم ؟

بگی : مگه میشه ؟ ... 🙄😕

بگم : اگه بشه ؟

بگی : دلم دیوونه میشه ... 😣💔

بگم : یکم دیگه تحمل کن دیگه آخراشه ...

بگی : آرزو ندارم اگه قلب تو مال من باشه :) ❤

معنی عشق همان است که من میگویم ...

تو بگو ؛ من به تماشای تو جان میگویم ... 🖤🥀

وحشی و هار ؛ یاغی و سرکش ؛ از کف‌رسیدیم ما تا به سقفش ...😏✌

👏🙂💔

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

ایول دمت گرم

آهای تویی که داری این نوشته رو میخونی!!!! آره باخودتم! از خدا میخوام اگر به صلاحته به همه ی آرزوهای خوب و قشنگت برسی😍یه لبخند بزن 🤗فقط همین  به عشق همین لبخندت این امضارو نوشتم.       ❤️🧡💛💚💙💜🖤:) ما دوتا عاشق هستیم که همدیگرو خیلی میخوایم دعاکنید بهم برسیم❤️🌺ان شاء الله در1401/4/14ما بهم رسیدیم و خدا حاجت روامون کرده عشقم:) ❤️ما بهم میرسیم مطمعنم مخالفت ها تموم میشه و ماهم ازدواج میکنیم جانانم:) 💚به امید اینکه بیام سال 1401تاپیک بزنم که عقدمون ان شاء الله💛 👩‍❤️‍👨😍👍🧡وخدایی که بشدت کافیست🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همینا رو به خوده نکبتش گفتم او گذاشت و رفت به جهنم خودش😒✌🏻

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2738
برعکس دنیای مارو جهنم کرد 🖤🥀

دنیای ما از جهنمم گذش عین ابلیس فقط خندید😒

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
دنیای ما از جهنمم گذش عین ابلیس فقط خندید😒

به قول یه نفر

اینجا جهنم منه و تو شیطون منی

منم تشنه ی همینم که گول بزنی ...

به قول یه نفر اینجا جهنم منه و تو شیطون منی منم تشنه ی همینم که گول بزنی ...

عجب😐

خیلی زیبا بود ولی به نظرت دیگه میشه همچین عشق هایی پیدا کرد؟ کسی که تا آخرش باشه باشه مرد ...

متاسفانه نه

به قول معروف :

گشتم نبود نگرد نیست 😅😂🤦‍♂️

2706