1874
2106

نماز و عباداتتون قبول باشه دوستای گلم . لطفا بین دعاهاتون منو فراموش نکنین. چندساله بلاتکلیف و عقدم. خواهشا دعا کنین به صلاحمون باشه همسرم کار مناسب تو شهر مدنظرمون پیداکنه و خونه ایده آلم رو بخریم به زودی🙏🏻😢 یه آزمون هم دادم لطفا دعا کنین قبول شم بخاطرش خیلی فشار رومه 

افسرده شدم. دلم میخواد وضعمون خوب بشه بتونیم بریم سرخونه زندگی خودمون. لطفا برام دعا کنین معجزه بشه😔 

روزی که حاجت روابشم تاپیک میزنم و واسه همه اونایی که تو تاپیکم لطف کردن برام دعا کردن تا شیش ماه  شبِ اولِ ماه قمری به نیتشون قرآن میخونم🌹 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻
عزیزم غصه نخور خدا بخاد انقد قشنگ ورق برمیگرده من با چشم خودم دیدم

میدونم گلم. از شما میخوام دعا کنین که خدا صلاح بدونه و بخواد برامون😢 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
حتما گلم براتون صلوات میفرستم  ان شاا... هرحاجتی داری به زودی روا و ختم به خیر بشه🌹

😘❤

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                                                                                           

عزیزم انشالله به خواسته ات بزودی زود برسی😍😍😍

گلم اگه سخت نگیری جفتتون الان سرزنذگیتون بودین حالا چی میشه اول زندگی اجاره بشینین شهری که شوهرت کار داره همونجا زنذگی کنین و پول پس انداز کنین و چند سال دیگه خونه بگیرین این روزها که میگذره جونیتونه حیفه دور از هم باشین.. 

عزیزم انشالله به خواسته ات بزودی زود برسی😍😍😍 گلم اگه سخت نگیری جفتتون الان سرزنذگیتون بودین حالا ...

ان شاا... گلم ممنون

پولمون اصلا به اجاره تو شهرهای بزرگ نمیرسه خیلی گرونن بعضی شهرها.

اگه خونه مناسب پیدا کنیم شاید بتونیم تو شهر خودمون اجاره کنیم . ولی گفتم حالا که میخوام دعا کنم آرزوهامو بگم  شاید بخاطر دل پاک دوستان همه حاجتام به بهترین شکل برآورده شد

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻
2050
ان شاا... گلم ممنون پولمون اصلا به اجاره تو شهرهای بزرگ نمیرسه خیلی گرونن بعضی شهرها. اگه خونه ...

انشالله که مشکلت حل بشه و زندگیت سرشار از عشق و آرامش😍😍😍 نگاه خدا بالاسر زندگیت

انشالله که مشکلت حل بشه و زندگیت سرشار از عشق و آرامش😍😍😍 نگاه خدا بالاسر زندگیت

ان شاا... 🙏🏻 ممنون عزیزم

تنت سلامت  دلت شاد و عاقبتت بخیر باشه 🌹 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻
2087

سلام دوستان منم دعا کنین این خرگوشه امروز فروش بره ممنون 🌹❤️

مشاوره رایگان پوست و مو 🌹 😍خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار😍❤️😍برای سوالات خود و دیدن محصولات به پیج marziye_esmaeili77 مراجعه کنید ♏ همه روزه حتی روزای تعطیل تا ساعت 24 شب پاسخگو سوالات شما هستیم❤️
سلام گلم . ان شاا... خواستتون ختم به خیر بشه امروز عالی بگذره براتون 🌹 

انشالله عزیزم همچنین🌹

مشاوره رایگان پوست و مو 🌹 😍خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار😍❤️😍برای سوالات خود و دیدن محصولات به پیج marziye_esmaeili77 مراجعه کنید ♏ همه روزه حتی روزای تعطیل تا ساعت 24 شب پاسخگو سوالات شما هستیم❤️
2148