2733
2734
عنوان

نگرانم که نشه...لطفا کمکم کنید:(

423 بازدید | 18 پست
سلام.عید امسال من بالاجبار رفته خونه عمه مامانم عید دیدنی بعد از 4 ماه یعنی تیر زنگ زدن بیان خواستگاری...چون عمه مامانم با شوهرش فامیله یه دختر و یه پسرش مشکل شنوایی دارن.اما این پسره ک منو میخواد مشکلی نداره.من جواب نه دادم ترسیدم از ازدواج فامیلی...مرداد توی یه عروسی پسررو دیدم فهمیدم خوشم میاد ازش.بعدش بهش فکر میکردم اما چون جواب منفی دادم کاری نمیتونستم بکنم.هفته پیش از طریق شماره داییم تو تانگو منو پیدا کرد و پیام داد که چرا نه گفتمو گفت 5 ساله منو میخواد حاضره هر کاری کنه تا بهم برسه خیلیم پسر خوبیه اما 17 ماه از سربازیش مونده و اگر قبل از پایان خدمتش بیاد خواستگاری بابام میگه نه.شماها نمیدونید میشه الان رفت آزمایش ژنتیک یا باید موقع عقد باشه؟ هزینشو نمیدونید؟
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
قبل ازدواج میشه رفت هزینه ش بالاست مراحل اول هزینه ی چندانی نداری ولی ازمایشات تخصصی هزینه ش میلیونی هست
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو مشاوره با یه پزشک مشورت کن شاید یه سری ازمایش بده
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2728
خب اگر هزینشو میدونید بگید.نمیخوام الکی بهش دل بستگیم زیاد شه.واسم خیلی مهمه بچم مشکلی نداشته باشه.البته داداشش که مشکل شنوایی داره با دختر عمش عقدشونه امروز رفتن آز ژنتیک مشکلی نبوده. ما فامیل دوریم ممکنه مشکلی باشه به نظرتون؟
آره تهرانم جایی رو سراغ داری دینا جان؟ بیمه تامین اجتماعی دارم وضع مالی پسره خوبه خونه داره ماشین داره اما دلم نمیاد ملیونی پول آزمایش بدم اگر میشه دولتی انجامش داد!
2738
دقیق نمیدونم برو به کلینیک سوالتو مطرح کن حتما دکتر مربوطه رو بهت معرفی میکنن
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
فکر نکنم با دفتر چه بشه چون تخصصیه ی جا بود تو بلوار کشاورز اما متاسفانه دقیق نمیدونم
مهربانیت انقدر زیباست که سنجاقکی بدون ترس کف دستت اب خواهد خورد.....همسرم[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
باید بری مشاوره ژنتیک اگه لازم باشه آزمایش میدم،متخصصین ژنتیک مطب دارن تو بعضی کلینک هاهم هستن. ابتدا با مشاوره مشخص میشه چه بیماری های تو فامیلتون هست اگه زمینه وراثتی داشته باشن اونوقت آزمایش می نویسن ببینن ناقل ژن هستین یا نه
مکن کاری که پا بر سنگت آیو. جهان با این بزرگی تنگت آیو . چو فردا نامه خوانان نامه خوانند. تو را از نامه خواندن ننگت آیو.
عزیزم این مساله خیلی مهمه معلومه که ارزش هزینه میلیونی رو داره خدای نکرده یک اتفاقی بیوفته آدم اونموقع حاضره همه زندگیشو بده پیشگیری می ارزه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
وندا جان میدونم اما چون بخوایم عقد کنیم باز باید بریم آز ژنتیک ک خانواده ها مطمئن شن زور داره دو بار هزینه میلیونی
2706