2733
2734
عنوان

بادیدن این فیلم مو به تنم سیخ شد.

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم من الان 15 ماهشه بچم و 5 صبح بیدار میشه چند روزه چیکار کنم بیشتر بخوابه؟ خستم خوتبم میادغریبمو دس تنها ماه رمضونم هس نمیزاره ن صب شوهرم بخوابه ن ظهر توهم اینجور بود؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

خریت محض کرد مرده که فیلم گرفت و پخش کرد چون اولا این خانمو هرکاریش کنی ناموس و زن این اقاحساب میشه دوم اینکه ده تای ابروی این بره هزارتاابروی شوهرش و خانوادش رفت چون تااخر عمر میگن عروس فلانی بعدشم میتونست بافیلم طلاقش بده بگه برو بی سروصدا حق نداشت ابرو ببره

بگذار وبُگذَر روزهایی که روز ما نیست روزگاری روز ما میرسد
2731
منم الان رفتم دیدم  زنه رو کم زد

لینکشو بزار

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
منم الان رفتم دیدم  زنه رو کم زد

عزیزم لینکشو میفرستی لطفا

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
2738

چرا دلتون به حال مرد سوخته؟ این مردا کم به ما زنا ظلم میکنن هرچی سرشون بیاد حقشون هست باور کنید مردا حتی اگه گداگشنه باشن صبح تاشب چشم چرونی و خیانت میکنن حالا یه یارم یه زن خیانت کنه

گناه من سادگی بود .

بابا خب لینکشوو بفرستین دیگ اه.

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2706