1874
2047

خوشگله.مبارکه.قیمت هم بگو

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره که برام توی دفترخاطراتم نوشته بود.درست زمانی که سکته کرده بود و یه طرف بدنش لمس بود.گفتم اینجا هم بنویسم یسری فیض ببرن.  فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول. به نظر من که واقعیتو گفته.
2032
2051

مبارکه ولی ندوس

کاش وقتی یکی سواد حرف زدن نداره حداقل شعور خفه شدن رو داشته باشه... هرچیو که خواستم دارم هرچیم که بخوام به دست میارم دوستان خواهرم گاهی با کابری من میاد سایت پس اگه میبینید بعضی کامنت هام تناقض دارن تعجب نکنید   
هرچی دوست دارید بگید سلیقه شوهرمه

دیگه چون آقاتون خریده عااالیه.

از خرید کردن شوهرتون همیشه تعریف کنید تا همچنان به کارش ادامه بده.اگه بخوره توی ذوقش دیگه اینکارو نمیکنه.

پس عالیه.

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره که برام توی دفترخاطراتم نوشته بود.درست زمانی که سکته کرده بود و یه طرف بدنش لمس بود.گفتم اینجا هم بنویسم یسری فیض ببرن.  فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول. به نظر من که واقعیتو گفته.

مبارکه خوبه تیپ خاصیه.. منم امشب مانتو بلند و مزونی گرفتم

پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
1718