2733
2734

سلام لطفا گزارش نزنید 

نی نی یار هم تگ نکنید 

فقط یه سوال دارم 

نه چرت و پرت بگید نه اراجیف ببافید 

اگه میتونید کمک کنید بگید 

اگه نمیتونید لطفا تاپیک رو ترک کنید چون واقعا اعصاب کل کل ندارم 

دیشب ۳ ساعت داخل نوار بهداشتیم یه هزار پا بود و من متوجه نشده بودم

فکر میکردم چسب نواری بهداشتیمه و محل نمیدادم 

وقتی دست بردم داخل دیدم یه موجودی رفته داخل 

از رو تخت بلند شدم برق رو روشن کردم افتاد بیرون رو زمین و خونی بود.

من پریودم دیگه آخراشه 

از پری روز کم شد

اما دیروزدقطع شده بود 

امروز باید میرفتم حموم و غسل میکردم

اما امروز دیدم چند لکه خون افتاده تو نوارم و زیر دلم و کمرم خیلی خیلی خیلی درد میکنه 

سوالم ازتون اینه اگه ماما یا پزشک یا پرستار داریم 

ممکنه به بکارتم صدمه زده باشه ؟؟

ممنون میشم کمک کنید 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

نه بابا فکر نکنم رفته باشه داخل

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست انقدر سیر بخند که غم از رو برود😐😐😐در حال کاهش وزن هستم تا برسم به وزن هدفم یعنی ۷۵ تو هم برام دعا کن 🙏🙏🙏🙏🙏هر چقدر هم سخت باشه واسه خدا کاری نداره خدایا به خودت سپردمش 🤲🤲🤲🤲🤲🤲همسرم اگه عشقت کورم کنه مهم نیست حس بودنت قشنگ تر از دیدن دنیاست حالا که زحمت کشیدی این همه نوشته رو خوندی واسه سلامتی و عاقبت بخیری و خوب موندن زندگی ام یدونه صلوات بفرست منم دعات میکنم😘😘😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ن نگران نباش

بنظرت نیاز نیست برم دکتر تا معاینه بشه ؟؟؟

زدم گوگل همه علائم صدمه به پرده بکارت رو دارم

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

آره هزارپا خورده هایمنتو

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706