2737
2734

من تازه ازمایش دادم ..دکتر بهم گفت تیروییدت داره میره رو به کم کاری🙁بعد این قرص رو بهم داده 

اینو بخورم خوب میشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پروپرانول برای تپش قلبه قرص تیروییدلووتیرکسینه دکترتوعوض کن

من تیرویید تاحالا نداشتم ...الانم دکتر بهم نگفت تیرویید داری ..گفت پایینه ..داره میره روبه کم کاری اگر بهش نرسی ...گفت تغذیت رو درست کن ...بعد سه ماه دیگه بیا ازمایش بده ...ولی این قرص هم برام نوشته

من تیرویید تاحالا نداشتم ...الانم دکتر بهم نگفت تیرویید داری ..گفت پایینه ..داره میره روبه کم کاری ا ...

تیروییدروهمه دارن اگه اختلالی توعملکردش بشه میشه یاکم کاری یاپرکاری جدیدازیادچاق نشدی تپش قلب ریزش مویبوست شدیدنداری؟

تیروییدروهمه دارن اگه اختلالی توعملکردش بشه میشه یاکم کاری یاپرکاری جدیدازیادچاق نشدی تپش قلب ریزش م ...

نه عزیزم ..من فقط خیلی بی اشتها بودم و نمیتونستم غذا بخورم ...رفتم دکتر گفتم ازمایش خون کامل بنویس ..رفتم ازمایشام رو دادم و نشون دکتر دادم ..گفت یه مقدار اهن بدنت کمه کم خونی ...بعد گفت تیروییدت هم داره میره رو به کم کاری اگر بهش نرسی ..گفت تغدیت رو درست کن ..یه روز در میون ماهی و میگو بخور تا سه ماه ..این قرص هم برام نوشت