2737
2734
دکتر اسماعیلی حالا واقعا خوبه؟ کسی باهاشون مشاوره گرفته؟

من هم از همینجا شماره ی دکتر اسماعیلی رو برداشتمو زنگ زدم اول بگم که چون شماره ی اصلیش نیست خیلی دیر جواب داد یعنی چند بار گرفتم تا بعد جواب داد، اما وقتی جواب داد خیلی برام وقت گذاشت با حوصله باهام صحبت کرد منم پلن اولشونو ثبت نام کردم چون پلن اولو تضیمن میکنه تا الان که خیلی خوب بوده همه چی رو یاد میده و کنترل میکنه کلا کامل حواسش بهم هست من که تا الان راضی ام، تا ببینیم بعدا چطور میشه😁

دکتر اسماعیلی حالا واقعا خوبه؟ کسی باهاشون مشاوره گرفته؟

مهم ترین ویژگی خانم اسماعیلی برای من اینه که برنامه ای که به من میده فقط واسه منه ، همه ی کلاسامو تو برنامه میزاره و همه ی کارامو تو برنامه در نظر میگیره ، من قبلا یه مشاور داشتم که اسمشو نمیارم اما خیلی برنامش افتضاح بود مشخص بود به همه همون برنامه رو میده.

در کل از نظر من در حال حاضر که یه ماهه با دکتر اسماعیلی شروع کردم ؛

نقاط مثبت: برنامه محشر، مشاوره انگیزشی، یاددادن همه چی ، کنترل دائمی، دلسوز و مهربون

نقاط منفی: یکم پلن اول هزینش زیاده(که اونم به نظرم چون تضمین بازگشت وجه داره ارزششو داره).

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام؛ من خودم سال دوم که کنکور دادم با یکی به اسم محمد حسین جدیدی نژاد آشنا شدم! اصلا دنبال تبلیغات ...

قیمتش چقدر بود؟؟؟

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵
من هم از همینجا شماره ی دکتر اسماعیلی رو برداشتمو زنگ زدم اول بگم که چون شماره ی اصلیش نیست خیلی دیر ...

مطمعنین ک خوبه؟

ترازتون الآن چنده؟

پیشرفت داشتین؟

لطفا جواب بدین

آخرش که چی...
2728
مطمعنین ک خوبه؟ ترازتون الآن چنده؟ پیشرفت داشتین؟ لطفا جواب بدین

من که راضی ام گفتم که تازه یه ماهه باهاشون شروع کردم در مورد تراز مثل اینکه قراره  ازمون ها رو از مهر شروع کنم و من هنو تراز ندارم.

من که راضی ام گفتم که تازه یه ماهه باهاشون شروع کردم در مورد تراز مثل اینکه قراره  ازمون ها رو ...

عزیزم شرمنده اذیتت کردم پیگیریشون چطوره؟هر شب پیگیری میکنن؟ منابع رو ب صورت تخصصی بهت گفتن؟یا همینجوری معرفی کردن؟

آخرش که چی...
عزیزم شرمنده اذیتت کردم پیگیریشون چطوره؟هر شب پیگیری میکنن؟ منابع رو ب صورت تخصصی بهت گفتن؟یا همینجو ...

خواهش میکنم عزیزم ببخشیدا الان جواب میدم اخه قول دادم تو طول روز سراغ گوشی و اینترنت نرم برای همین فقط موقع خواب میام سر میزنم

هر شب پیگیری میکنن

منابع رو هم والله از من تلفنی تعیین سطح گرفت بعد بهم گفت چیا بگیرم، نمیدونم جوابتو گرفتی یا نه امیدوارم کمکی کرده باشم😉

خواهش میکنم عزیزم ببخشیدا الان جواب میدم اخه قول دادم تو طول روز سراغ گوشی و اینترنت نرم برای همین ف ...

کمک ک واقعا ممنونم زیاد کمک کردی

برای هر درس روش جداگانه گفتن ؟

ب نظرت ب اندازه 600 ت ک برای پلن 1 ازت گرفتن

مشاوره هم میدن

میرزه واقعا؟

آخرش که چی...
2738
2706