2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برات خصوصی فرستادم
اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضیٰ الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفاً کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک
محی الدین ظاهری کیست؟ ایشون یکی از بزرگ مشاورای کنکور هستند که سابقه کاری خوب و درخشانی دارند البته در کنکورهای دهه 80 چون اکثر شاگرداش مال اون دهس حق مشاوره ایشون طی یک نیم سال 1میلیون تومان است که در طی این یک سال فقط و فقط به شما برنامه داده میشود.برنامه هایی که از سوی ایشون ارائه میشه همگامی با برنامه آزمونی که شرکت میکنید مطابقت دارد و در برخی موارد نیز مجبور خواهید شد عقب گرد داشته باشید و از برنامه جا بمونید.مهم ترین عامل در نظر ایشون کیفیت کار است هر چند که تعداد زیادی مطلب مانده باشد و شما نتونسته باشید و اون ها رو خونده باشید.خیلی از مطالبو حذف میکنه که اشتباه ترین کاره.چرا ممکنه که ساده ترین تست ها از اونا مطرح بشه. افرادی که قصد مشاوره با ایشون رو دارند باید بگم که ؛فقط و فقط به شما برنامه داده میشه حالا یا روزنه یا در اکثر موارد هفتگی،منتهی سایر مواردی که ایشون در تبلیغات و گفته هاشون واسه جذب افراد میارن اینه که به شما روش های مطالعه،تست زنی،تست شناشی و ... رو تا حدودی القا میکنن و به این امید نباشید که نه تنها ایشون بلکه چنین مشاورانی بیان و هر چیزی رو که میدونن در اختیار شما بزارن چون ناسلامتی نمیخوان پس فردا یکی بیادو رو دستشون بلند بشه.این یک واقعیته! حجم برنامه هایی که ایشون میدن کاملا فشرده و سنگین است بطوری که از ساعت 7 صبح که بیدار میشید تا ساعت 12 شب برنامه تموم میشه.اغراق نمیکنم.خلاصه خیلی وقت کمی واسه استراحت میده بهتون.یکی از دوستای من توی فروردین از سنگینی حجم کاریش جوری شده بود که مثله این دیوونه ها فقط میخاست از خونه بره بیرون و از درس دور باشه،که متاسفانه مشاوران به این مسئله توجه زیادی ندارن و فقط پولو میخان که ایشون هم از همون دسته هاست. پکیج های مشاوره ای هم مفت نمیرزه،فقط تبلیغات تو خالی هستش که تو نامه های شاگرداش نوشته شده.وگرنه مگه دانش آموز مشکل داره که هم بیاد پکیج بگیره هم مشاوره تلفنی و هزینه زیادی بده پس مطمئنا پیکجاش مفت نمیرزه.پس بهترین کس برای مشاوره خودتون هستید.هزینه اضافه نکنید.:)
سلام دوستان من امسال کنکور تجربی دادم رتبه ام 26 شد بخدا این دستاورد رو مدیون مشاورم هستم دکتر حسین رونقی، ایشون دانشجوی پزشکی هستن سه تا همکلاسی هستن با رتبه های 53-82-124 برنامه فوق العاده ای به من دادن من در ابتدای کار فکر میکردم نیاز دارم تمام درسهارو کلاس برم ولی دکتر رونقی نحوه صحیح مطالعه تک تک دروس رو با حوصله به من آموزش دادن معجزه کرد، تازه فهمیدم که همه درسهارو اشتباه میخوندم، گول تبلیغات رو نخورین بجه ها، این نیکخو یا سرورپور امثال اینا اگه بلد بودن خودشون یه چیزی میشدن، همیشه از افراد موفق در رشته ای که بهش علاقه دارید کمک بگیرید، اینها مسیر رو طی کردن و میتونن راه رفته رو بهتون نشون بدن، بخدا قسم هم رتبم رو راست گفتم هم مشاورم رو، قصد هیچ تبلیغی هم نداشتم، توی گوگل سرچ کنید مشاوره دکتر حسین رونقی، اسم سایتشون میاد شماره تلفنشونم هست، من شهرم از ایشون دور بود به من تلفنی مشاوره دادن برنامه هامم ایمیل میکردن مشاوره تلفنیشونم نامحدود بود

سلام؛ من خودم سال دوم که کنکور دادم با یکی به اسم محمد حسین جدیدی نژاد آشنا شدم! اصلا دنبال تبلیغات نیست برای همین هم تو اینترنت راحت پیدا نمیشه! من خودم شهرستان بودم و سال اول 24هزار شده بودم تو رشته تجربی؛ اولا که یه سیستم پیشرفته طراحی شده برای پشتیبانی غیر حضوری (شهرستان) دارن. دوما سیستم درس خوندنت رو کلا تغییر میدن؛ از نحوه خوندن گرفته تا کتابا و سات مطالعه و همه چی بسته به خودت تنظیم میشه. من سال دوم 46 شدم و به خاطر خانوادم که نزدیکشون باشم پزشکی همون همدان میخونم ولی تهرانم میتونستم برم...
و خوب برای خود من خیلی مهم بود که قیمتشون برای شهرستان خیلی مناسبه!
امیدوارم موفق باشی

سلام به نظرات جانبدارانه ای که اینجا مطرح میشه توجه نکن. اکثر اینایی که اینجا نظر می ذارند یا مشاورند یا برای یه مشاور کنکور خاصی دارند تبلیغ می کنند. به این لینک سر بزن بهترین مشاورای ایرانو معرفی کرده. ممکنه به دردت بخوره 

http://ana.ir/news/320330

سلام به نظرات جانبدارانه ای که اینجا مطرح میشه توجه نکن. اکثر اینایی که اینجا نظر می ذارند یا مشاورند یا برای یه مشاور کنکور خاصی دارند تبلیغ می کنند. به این لینک سر بزن بهترین مشاورای ایرانو معرفی کرده. ممکنه به دردت بخوره 

http://ana.ir/news/320330

چند ساله پشت کنکوری؟؟؟ 

فامیل بهت تیکه میندازن!؟ مادر پدرت یسره میگن بچه فلانی فلان رشته قبول شده؟؟؟؟؟؟

برای بار اخر میخوای کنکور بدی؟ 

امسال پیش دانشگاهی میری؟ نمیدونی چطوری برنامتو مدیریت کنی؟؟

دکتر حسین زاده بهت میگه چیکار کنی 

فقط باید بهم اعتماد کنی 

منم این راهو رفتم و به ارزوم رسیدم 

حالا نوبت توعه که به ارزوت برسی

فقط کافیه پیج اینستامو فالو کنی و به تیم مشاوره من ملحق بشی 

و سال ۹۸ اخرین باری باشه ک برگه سوالای کنکورو میبینی

راستی من خودم کنکور قبول شدم منم عین خودت مدتها درس نخوندم و با یه حرکت خوب حالا دکترم

میبینمت همکار

iinm id telegramam:darya_hz

سلام به نظرات جانبدارانه ای که اینجا مطرح میشه توجه نکن. اکثر اینایی که اینجا نظر می ذارند یا مشاورن ...

اره موافقم اثرا اگه دقت کنی یه نامه بلند نوشتن و همون روز که پست گذاشتن عضو شدن 

بهترین مشاور خود دانش اموزه اما برای کسی که فرصت کمی داره یا دنبال نتیجه ی برتری هست باید از مشاور به نام و عالی با سابقه درخشان استفاده کنه من تو سال دوم از خانم دکتر اسماعیلی مشاوره گرفتم و کمکم کرد دندون قزوین قبول بشم من دکتر نکویی رو هم پیشنهاد میکنم اما دکتر نکویی بر خلاف خانم دکتر اسماعیلی مشاوره ی تلفنی نداره .

2706