2410
2553
خواهش میکنم عزیزم ببخشیدا الان جواب میدم اخه قول دادم تو طول روز سراغ گوشی و اینترنت نرم برای همین ف ...

سلام هزینه مشاورشون ماهیانه چقده؟خودشون دانشجو هستن؟چندسال تجربه مشاوره دارن ایشون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

به غیر از مواردی که دوستان معرفی کردن من دخترم کنکوریه و کسایی که منو تو نی نی سایت میشناسن دیگه کاملا میدونن  

من از یه مجموعه برای دخترم مشاوره گرفتم. به نظرم یه نگاه به صفحه اش بنداز توضیحات بدی ننوشتن. تا اینجا هم راضیم واقعا از وضعیت دخترم. هر کیو میبینم اینجا رو معرفی میکنم چون برا من و دخترم تجربه خوبی بوده واقعا

اینجا در مورد مشاوره کنکور توضیح داده

https://digikonkur.com/moshavere/

اینجا هم توضیحات خدمات مشاوره خصوصیشون رو نوشته 

https://digikonkur.com/مشاوره-تلفنی-کنکور/

من هم از همینجا شماره ی دکتر اسماعیلی رو برداشتمو زنگ زدم اول بگم که چون شماره ی اصلیش نیست خیلی دیر ...

سلام عزیزم ببخشید مزاحمت شدم گفتم ببینم تو از مشاوره خانم اسماعیلی راضی هستی خیلی وقته دنبال یه مشاور خوب میگردم اما راستشو بخوای نمیتونم زیاد اعتماد کنم چون فکر میکنم تعریف هایی که از مشاوره ها تو اینجا میشه فقط جهت تبلیغ هستش اگه صادقانه راهنماییم کنی واقعا ازت ممنون میشم

2714
سلام عزیزم ببخشید مزاحمت شدم گفتم ببینم تو از مشاوره خانم اسماعیلی راضی هستی خیلی وقته دنبال یه مشاو ...

سلام عزیزم ببخشیدا من انلاین نبودم بعد کلی مدت تازه اومدم ، من از تابستون با خانم دکتر صفیه اسماعیلی شروع کردم تو تابستون اصلا اجازه ندادن ازمون بدم بنا به دلایلی هفته ی قبلی اولین ازمون قلم چیم بود ترازم ۶۸۰۰ شد اصلا باورم نمیشد که من که بالاترین تراز پارسالم ۴۹۰۰ نهایتا ۵۰۰۰ بود به این تراز برسم درسته من خودم دارم درس میخونم اما پارسالم خیلی میخوندم اما نتیجه نمیگرفتم در کل من خیلی راضی ام 

سلام عزیزم ببخشید مزاحمت شدم گفتم ببینم تو از مشاوره خانم اسماعیلی راضی هستی خیلی وقته دنبال یه مشاو ...

اما اینم بگم که الان فایده نداره بهشون زنگ بزنی چون دیگه اصلا مشاوره ی کسی رو قبول نمیکنه فقط با ماهایی که از تابستون شروع کردیم کار میکنه من خودم به ۲ تا از دوستام که امسال باهم پشت کنکور موندیم شمارشونو دادم که باهم پیش بریم و ایشالا یه جا قبول بشیم اما مشاوره دوستامو قبول نکرد 😢😢😢

سلام؛ من خودم سال دوم که کنکور دادم با یکی به اسم محمد حسین جدیدی نژاد آشنا شدم! اصلا دنبال تبلیغات ...

سلام میشه جوابم. و بدی منم همدانیم تو رو خدا

لطفا یه صلوات برای پیشرفت تو کارم بفرست ممنون❤️❤️
سلام میشه جوابم. و بدی منم همدانیم تو رو خدا

بابا فک میکنین مشاور چیکار میکنه . دنبال تیم های قوی باشید . بهتون درس بدن و عالی کار کنن بعد خودشون مشاورم براتون میارن . من خودم پسر بی انگیزه ای بودم با یه معلم فیزیک آشنا شدم . اینقد علاقه به فیزیک و کنکور پیدا کردم بعد خود استادم خیلی با روحیه و شاد بود همیشه انرژی داشت و عالی درس میداد . خودشم میگفت معلم چی بگیری که بقیه درساتم خوب شه . همه درسای منو رسوند به ۷۰ تا ۹۰ . خیلی قشنگ پیگیری میکرد درسارو . الانم پزشکی قبول شدم . هرجا هست خدا نگهدارش باشه من مدیونشم . استاد ارمغان دیوید خسروی . فیزیک

2706