2737
2734
عنوان

🌹روش جدید ختم صلوات زمانش تا 5شنبه ساعت 12شب 🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 2902 بازدید | 590 پست
@فرشتهm71   @monaa5677   @برادرم   @he_mi   @setareyesharghy &n ...

چه خوب 1743 مرتبه

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

التماسس دعااا

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نیلی جان😍😍😍 ممنون از دعوتت ۱۷۴۳ صلوات تقدیم به خانم فاطمه زهرا گرچه روسیاهم  ولی ای ...

خوش اومدی عزیز دلم نابغه گروهم سفید بیشتر از شما

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
سلام مرسی چ زمانی باید اینو بفرستم؟  1،743 بار صلوات هدیه میکنم به خانم فاطمه زهرا

خوش اومدی گلم تا 12 شب روز 5 شنبه به مناسبت مبعث ما تقدیم می کنیم به خانم فاطمه ایشون تقدیم کنن به باباشون و 12 امام کلی فکر و تحقیق کردم 😁روز حاجت بگیریم ان شالله همه دست پر و حاجت روا بشیم

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2728
@اعتصامی   @سواره   @zahraa700   @مائده6525221   @shokraneh10 & ...

سلام عزیزم ممنونم از دعوتتون 

منم ۹۲ مرتبه میفرستم به اسم ابجد رسول الله 

ان شاالله دست هممون رو بگیرن و همگی حاجت روا بشیم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
 چه خوب 1743 مرتبه

خوش اومدی گلم 

@اعتصامی    

@دختر_مهربون_باادب    

@به_کبودی_یاس    

@جودی_ابوت3    

@مهربانو10352    

اگر دوست دارین شرکت کنید عزیزان 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام عزیزم ممنونم از دعوتتون  منم ۹۲ مرتبه میفرستم به اسم ابجد رسول الله  ان شاالله دست ...

حاجت روا باشی گلممممم 🌹

2738

۱۱۰تا ب اسم امام رضا😍

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

@دلوینت    

@سویل۳    

@سواره    

@ملکاجان    

@فرانک20    

اگر دوست دارین شرکت کنید عزیزان

سلام عزیزم

من ب نیت چهارده امامی ک نام بردید میخونم و تقدیم میکنم ب حضرت فاطمه ک پیششون رو سیاهم تا اوشون تقدیم کنن ب امامان بزرگوارمون🙃

التماس دعا ک ب حاجت قلبیم برسم

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

@شاعرتنها      

@اعتصامی      

@دختر_مهربون_باادب      

@فرشتهm71    

دوستای گل اگر دوست داشتید توی ختم شرکت کنید⚘

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
سلام عزیزم من ب نیت چهارده امامی ک نام بردید میخونم و تقدیم میکنم ب حضرت فاطمه ک پیششون رو سیاهم تا ...

فدات حاجت روا و روسفید تو هر دو دنیا باشی🌹

2706