2737
2739

سلام 

خانوما كسي بوده سينه اش كوچيك باشه از اين كرم يا هرچي استفاده كرده باشه و واقعاااا نتيجه گرفته باشه من بخدا خسته شدم اعتماد بنفسك صفر شده ديگه😞

بچه ها کسی هس خراطین بزنه بعد کیست سینه بگیره؟ 

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من۴۰روزبایخ ماساژ دادم واسه سفتی سینه حالادوشماره بزرگترش کردع😭😭😭😂۷۵شدم

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2728
2738
ادم سرما نمیخوره؟هزدفعه چند دقیقه

من تابستون اینکاروکردم😃والامن دوتا قالب یخ کوچیکو بطور دورانی دور سینم‌ماساژ میدادم چون گردش خونو خیلی زیاد میکنه سینمو خیلی گنده کرد

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
چجوری بایخ

دوتا قالب یخ کوچیکو بصورت دورانی دور سینم‌ماساژ میدادم تازمانی ک اب میشد🙂

واقعااا؟ارثی کوچیک بود  یا کو چیک یهویی شد؟

ن مال خودم حدودای ۷۰بود الان حدودا ۷۵.۸۰😂😭

سفتم کرد؟

اررره😃ولی دیگه ادامه ندادم چون داشت بزرگترمیشد

2706