2726
عنوان

سبزه عید با خاکشیر روی سفال

641 بازدید | 29 پست

سلام خانومایی ک وارد هستن ب این نوع سبزه 

من یک کوزه سفالی گرفتم حالت توپ هست گِرده

حالا جوراب نمیشه ب بدنش بکشم ، ب جای جوراب از چی استفاده کنم ؟

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️

پنبه رو بزار با نخ فیکسش کن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پنبه ک ب کوزه نمیچسبه؟ چجوری بچسبونم شما امتحان کردین

خیس باشه میچسبه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
خیس باشه میچسبه 

ازاین تور ها ک ب پنجره میزنن هم میتونم استفاده کنم یا ن ؟؟؟

چجوری با نخ فیکس کنم ؟ 

یعنی یه ردیف بزار دورشو نخ ببند    بعد هی برو پایین خیلی ضخیم نباشه. ولی جوراب که راحتتره  مخصوصا لباس بافت به درنخورم باشه  اونم خوب میشه 

ازاین تور ها ک ب پنجره میزنن هم میتونم استفاده کنم یا ن ؟؟؟

ن  ریزه نمیشه 

پنبه بکش و یه لایه نازک خاکشیر باشه همشم کوزه پر آب باشه ۲۴ساعت قبلم کوزه رو با آب بذار بمونه

پنبه ب مرور زمان نمیریزه 

حجم پنبه چقد باشه ؟ بدنه سفال دیده بشه یا ن پنبه پر بزارم

پنبه ب مرور زمان نمیریزه  حجم پنبه چقد باشه ؟ بدنه سفال دیده بشه یا ن پنبه پر بزارم

نه نمیریزه

یه لایه نازک باشه سفالو بپوشونه کامل

ولی جوراب رنگ پا خوبه بذاری

من جوراب رنگ پاهام که پاره میشه یکمش نگه میدارم برای سبزه

یعنی یه ردیف بزار دورشو نخ ببند    بعد هی برو پایین خیلی ضخیم نباشه. ولی جوراب که راحتتره& ...

جوراب جا نمیشه 

سفالم عین توپ هست 🤦‍♀️اصلا حواسم نبود ک چجوری جورابو بهش بکشم

نه نمیریزه یه لایه نازک باشه سفالو بپوشونه کامل ولی جوراب رنگ پا خوبه بذاری من جوراب رنگ پاهام که ...

من چن سال پیش باجوراب میزاشتم اما این کوزه سفالیم حالت توپ رو داره نمیتونم کوزه رو توی جوراب جا کنم

2706