2726
عنوان

چجوری از شوهرتون پول میگیرین

180 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها خوبین 

یسوال شماهایی که خونه دار هستید میشه بگید چجوری از همسرتون پول میگیرین یا  بهتون پول میدن؟ مننسبتا شاغل هستم اما چون دانشجو هستم کار ثابت ندارم. 

در آمدمم خیلی کمه.من واسه جهازم یسری چیزای ریز میگیرم اگه بخوام از شوهرم بگیرم خیلی خجالت میکشم و شرمنده میشم سرم پایینه

به بابام هم نمیتونم بگم روم نمیشه 

نمیدونم چیکار کنم 

دلم خیلی گرفته 😥😢 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐خودش پول میداد من اصلا نمیگفتم 

ولی هیچ وقت برای جهاز که خرید میکردم پولی نداد لباس و خرت وپرت زیاد میخرید

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
😐خودش پول میداد من اصلا نمیگفتم  ولی هیچ وقت برای جهاز که خرید میکردم پولی نداد لباس و خرت وپ ...

اتفاقا شوهر منم برای چیزای دیگه خیلی میخرید برام ولی الان چهرش اصلا درهمه خیلی اعصابم خورده 

اتفاقا شوهر منم برای چیزای دیگه خیلی میخرید برام ولی الان چهرش اصلا درهمه خیلی اعصابم خورده 

شاید الان دستش خالیه برای این ناراحته

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺

حقوقشو که میریزن یه تومنشو خودش نگه میداره بقیه رو میزنه به کارتم اول میریم خرید خونه میکنیم یه سه تومنی میمونه  به خودم میده که چی بخرم بیشتر طلا میخرم مگه اینکه اون ماه بخوام لباس بخرم یا وسیله خونه دیدیگه کار نداره با بقیش. البته لباس و اینارو باهم میخریم تنها خریدو دوس ندارم. کارت یارانم دست منه بابامم ماهی دویست میریزه. الان هفت ساله اومدم خونم سه تا ظرف برنجی. ست سماور برنجی. یه دست ارکوپال. چن دست استکانو لیوان و لوستر برنجی و وسایل دیگه خریدایشونم کاری ندارن با پولم چیکار میکنم. اون سه تومن مال خودمه. هرروزم پول تو جیبی میدن بهم واسه سوپر مارکت یا چیزی که دلم بخواد. م

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش