2737
2734
عنوان

بنظرتون این شخص مشکل نداره؟😐

863 بازدید | 23 پست

تولد من حدودا ۲ ماه ازش گذشته

یکی از اطرافیانم

یهو بعد از تولدم کلا قهر کرد باهام در حدی ک سلام میکردم هم جواب نمیداد

تازه ب ی طریقی متوجه شدم دلیلش چیه

این شخص روز تولد من بهم پیام تبریک داد

من بخدا یادم نیس دقیق ک سین زدم پیامش رو یا نه

ولی به احتمال ۸۰ درصد نزدم

برام اون لحظه ۵۰ تا پیام شایدم بیشتر اومده بود

دستم هم بند بود گفتم بزار سر فرصت ج بدم 

دقیقا ۵ یا ۱۰ دقیقه بعد بود ک دیدم همین شخص پیام تبریکش رو پاک کرده

خلاصه ک تازه فهمیدم

سر اینکه ۵ دقیقه ج ندادم قهر کرده منو بلاکم کرده جواب سلامم نمیده

خیلی عصبانیم

فکر کرده کیه ک همچین برخوردی میکنه یا بدهی داشتم بهش من😏😏

انقدر این بشر بیشعوره رفتم خونشون سلام دادم روشو اونوری کرد ج نداد😐😑

ینی دلم میخواد اینسری ک دیدمش دس بندازم دهنشو جر بدم

اگ من دیگه پامو گذاشتم خونه اون عنتر میام اینجا اعلام مسکنم شما زین پس منو شتر مرغ صدا کنید 🥴

خیلی عصبانیم ببخشید سرتونو درد اوردم باید ب یکی میگفتم اینارو

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

پیشاپیش بگم چطوری شترمرغ🤚

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اه بدم میاد از اینایی که فکر میکنن در خدمتشون نشستی تا پیام بدن جواب بدی

والا حالا اصن ناراحتم شدی پیامو پاک کردی بلاکم کردی جواب سلام ندادن و قیافه گرفتنت چیه

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
2706