2726

درد من ارام جان دگران است ولی

خوشبحال دگران....

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنهایی و رسوایی

بی مهری و ازار

ای عشق ببین من چ کشیدم تو چ کردی😢😭

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
2728
منطقی رهاش کردم ولی دارم میمیرم از فرط احساسات چکار کنم😞

فقط زمان و اینکه بیشتر روی خودت تمرکز کنی خودت بشی اولویت خودت هدفای کوچیک چیزا و کارایی که شادت میکنه آدما هیچ وقت فراموش نمیشن فقط مثل یه شمع خاموش میشن هر چی زمان بیشتر بگذره و سمت چیزا و کارایی که اونو یادت بندازه نری و بهش فکر نکنی اکی تر میشه بعد یه مدت اگر یادش بیفتی ناراحتت می‌کنه ولی مثل اولا نیست 

فقط زمان و اینکه بیشتر روی خودت تمرکز کنی خودت بشی اولویت خودت هدفای کوچیک چیزا و کارایی که شادت میک ...

دردم اینه چقدر راحت از من گذشت...

منم این دورانو سپری کردم

براش هرکاری میکردم ولی اون گفت برو

حتی خانوادم در جریان این علاقه بودن و برام خیلی گرون تموم شد...

شب و روزم گریه بود

ولی الان دیگه حسی بهش ندارم

واقعا تو دلم کشته شد انگار

باید به خودت زمان بدی فقط

رویاهای بزرگی دارم
تنهایی و رسوایی بی مهری و ازار ای عشق ببین من چ کشیدم تو چ کردی😢😭

تنهایی همیشه هم بد نیست آدم باید تنها بودن و قوی بودن یاد بگیره چون قرار نیست همیشه کسی باشه یا آدما بمونن ، انشالا خدا هم خودش حال دلت خوب می‌کنه و اینقدر اتفاقای خوب بیفته که بشه جبران همه این تلخیا

دردم اینه چقدر راحت از من گذشت...

میدونی عزیزم آدما داخل حرف زدن خیلی قشنگ و خوبن پای عمل که میرسه معلوم میشه فقط بعضیا بلدن بگن دوست داریم ولی یکی نیست بگه این دوست داشتن کجاس وقتی نه میشه دیدش نه حسش کرد و صرفا چند تا کلمس میفهمم چی میگی بعضی وقتا آدما یه کاری میکنن که همه باورات بهم میریزه حتی شک میکنی به خودت که این اون آدمی بود که من میشناسم

من بیشتر یک ساله 

من نزدیک سه سال طول کشید تا کاملا از خاطرم بره

همش میرفتم اینستاگرامشو چک میکردم

پروفایلشو چک میکردم...

گاهی وقتا خر میشدم بهش پیام میدادم

آخرین بار تهدیدم کرد ک یه بار دیگه پیام بدی برات بد میشه

😔

رویاهای بزرگی دارم
2706