1874
2019

قید خوبارو برام زدی ..ناصر زینلی

نامه ای ب خانواده شوهرم(:🖤خانواده عزیز من،متشکرم از اینکه منو به جمع خانواده خودتون راه دادید،اول باید بگم که حضور من در این خانواده نباید زندگی روتین شما رو تغییر بده،کسانی که لباسهارو میشستند به کارشون ادامه بدهند،کسانی که غذا درست میکردند نباید کارشون رو ترک کنند،کسی که خانه رو تمیز میکردهم به کارش ادامه بده،من این موضوع رو درک میکنم و نمیخوام هیچکس زندگی روتین خودشو تغییر بده،من اینجام تا بخورم ،شاد باشم وپسرتون رو کنترل کنم😌
گوه به قبر پدر پدسگ همه پسرا و مردای لاشی 🤧

چ دل پری هم داری😅

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2033
گوه به قبر پدر پدسگ همه پسرا و مردای لاشی 🤧

دوس پسرای تو که واقعا لاشین

طرف رسما بهت میگه بیا خونمون دوس دختر قبلیم پایه رابطه بود 

چرا باهاش دوستی‌اخه

💋Nili 💙 Nili 💛 Nili 💜 Sara 🤍 Nili 💚 Nili 💖 Nili💋
دوست داشتن و احساسات همیشه کافی نیست و جواب نمی‌ده بعضی وقتا باید اجازه بدی اون آدم بره منطق هم خیلی ...

منطقی رهاش کردم

ولی دارم میمیرم از فرط احساسات چکار کنم😞

یسرالله طریقا بک یا ملتمسی❤️
منطقی رهاش کردم ولی دارم میمیرم از فرط احساسات چکار کنم😞

فقط زمان و اینکه بیشتر روی خودت تمرکز کنی خودت بشی اولویت خودت هدفای کوچیک چیزا و کارایی که شادت میکنه آدما هیچ وقت فراموش نمیشن فقط مثل یه شمع خاموش میشن هر چی زمان بیشتر بگذره و سمت چیزا و کارایی که اونو یادت بندازه نری و بهش فکر نکنی اکی تر میشه بعد یه مدت اگر یادش بیفتی ناراحتت می‌کنه ولی مثل اولا نیست 

1718