2726
عنوان

امسال چی بپوشیم خوشگل موشگل شیم 🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 1347 بازدید | 113 پست
خیلیییی بده هر چی لاغر یکنم از پایین کم میشه رونم ب شدت لاغره ب ا س ن ک صفر ولی دور سینه تا دلت بخاد ...

اینا که میگی هیچکدوم بد نیست همه ی ما منحصر به فردیم دقیقا حرف فشن هم همینه که ما با هر حالتی که هستیم میتونیم خودمون رو زیباتر کنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه معلومه مسخره بازیه

نه همین لینکیه که استارتر داده رفتم دیدم همه عکساش همینجوریه یا همین جوراب رو کشیدن رو پاچه شلوار 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
استارترعزیز من چ شلواری بپوشم کلا سایزم ۳۸ مانتوهای خیلی بلند وبسته باید بپوشم کفش پاشنه دارم مشکل د ...

شلوار های راسته ی پارچه ای که هم قد مانتو باشن با بوت پاشنه بلند می‌تونه جذاب باشه 

2728
نه همین لینکیه که استارتر داده رفتم دیدم همه عکساش همینجوریه یا همین جوراب رو کشیدن رو پاچه شلوار&nb ...

با پاشنه بلند منم خیلی موافق نیستم چون من بیشتر طرفدار استایل کژوال ام ولی جوراب روی جاگر خیلی هم جذابه البته خب نظرات فرق داره

منم همه شلوار هام جذبه امسال حتما باید مام فیت و مام استایل بگیرم وگرنه هیچی ندارم بپوشم

اونارو نگه دار چون قطعا دوباره برمی‌گردن ولی فعلا رفتیم روی پاچه گشاد 🤪

با پاشنه بلند منم خیلی موافق نیستم چون من بیشتر طرفدار استایل کژوال ام ولی جوراب روی جاگر خیلی هم جذ ...

اون مدل که جوراب کشیده رو پاچه شلوار خدا کنه دختر من نبینه وگرنه از فردا سر اونم دعوا داریم . یعنی تو خیابون میریم من از این سانتی مانتالهای اتوکشیده پاشنه بلند پوشیده اون از این تیپهای به قول خودش لش 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ کلاه میذاره وسط کله شون موها از اینور اونورشون ریخته بیرون خشتک شلوار سر زانو...یعنی بخوایم بریم خیابون فقط شوهرم ما رو از هم جدا میکنه اینقدر دعوامون میشه 😭

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

من در کمدو باز میکنم و به خودم فحش و لعنت میفرستم‌واسه زیاده روی تو خرید و اسراف و امسال ۴ تا پالتو و کاپشن خریدم واسه سه ماه اونم زمستونی که اصلا سرد نیست و پولایی که اگه میشد طلا الان ‌.....

از من زخم خورده میشنوین یه دست لباس و یه گرم‌طلا خیلی شیکتر و خدا پسندانه تره تا کلی آت و اشغال و پارچه و .... دور خودتون جمع کنید و تلنبار شه رو هم 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
اونارو نگه دار چون قطعا دوباره برمی‌گردن ولی فعلا رفتیم روی پاچه گشاد 🤪

ارع حتما نگه میدارم 

حالا یه سوال ببین اول اینکه مدل مانتو هم بگو

بعد اینکه من بیشتر مانتو حالت شومیز یا پیراهن مردونه داره که جلو بازه و کوتاهه با مام استایل خوب میشه؟

اون مدل که جوراب کشیده رو پاچه شلوار خدا کنه دختر من نبینه وگرنه از فردا سر اونم دعوا داریم . یعنی ت ...

😂😂😂😂

اتفاقا قشنگه که تو یه قاب میشه دو نوع استایل متفاوت رو دید

2706