2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبینی کلی ادم منتظرن هی میگن عکس عکس ،تو اصلا ب چپتم نمیگیریشون ،این بار هزارمه ک تو تاپیکات همچین چ ...

عزیزم اولا ک وقتی یکی عکس میزاره دیگه قرار نیس ک وقتی ادمای جدید میان هر سری دوباره عکس بزاره من ۳ بار گذاشتم اونم ۳ بار ۶ تا عکس گذاشتم 

دیگ خودت حساب کن 

هر بار مگه میشه باز عکس گذاش برا کسایی ک جدید رسیدن اینجوری تو کل سایت عکسا پخش نمیشه؟ 

ادم نظر میخاد  چن نفر نظر بدن کافیه شانسی ن ک تو کل سایت عکس پخش شه 

اگ خودت ی بار تاپیک عکس بزاری متوجه میشی جریان از چ قراره 

منم معذرت خواهی کردم ک نمیشه بزارم 

اما فک نمیکنی کار خودت زشت تره ک توهین میکنی؟ 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
عزیزم اولا ک وقتی یکی عکس میزاره دیگه قرار نیس ک وقتی ادمای جدید میان هر سری دوباره عکس بزاره من ۳ ب ...

میگم این بار اولت نبود حتی تو چنتا تاپیک دیگه هم خیلی خیلی اصرار کردیم بزار با اینکه صفحه اول دوم تاپیکت بوده بازم نذاشتی🙄😐

قشنگ ۴ ۵ صفحه اخر همه پیاماشون این بوده ک عکستو بزاری حالا ن اینکه خیلی شخص مهمی باشی یا هرچی (منظورم توهین نیس کلی میگم)ولی خب چون اصرار سر عکس تو سر این سایت زیاد دیدیم فقط کنجکاو شدیم همیننننن،  تو ک پیامارو دیدی پشت هم میتونستی سریع تاپیکو قفل کنی ن اینکه این همه ادم نزدیک ده دقیقه تو تاپیکت علاف باشن

میگم این بار اولت نبود حتی تو چنتا تاپیک دیگه هم خیلی خیلی اصرار کردیم بزار با اینکه صفحه اول دوم تا ...

داشتم تایپ میکردم واسه همین قفل نکردم 

بعدشم اگ با دقت خونده باشی من قبل اخرین پیامم گفتم دیگه نمیزارم اما بازم گفتن بزار 

دوبار معذرت خاهی کردم گفتم نمیزارم

زشت ترین دختر سایت هستم🤚