2733
2734
عنوان

چرا میترکونید تاپیکارو؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 88 پست
نه بابا خودش هی میگفت گزارش بزنین صلوات میفرستم براتون😂😂

آره دیدم کلی خندیدم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جیگرتو😅❤️

💗

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
2728
از رو کتاب ملت عشق هم یه دور بنویسه😆

خداییش من ربط ملت عشق و به این تاپیک نفهمیدم! هی میگفتن

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
تازه حالا این شکستن عرف بود که درباره خدا نظر بدی من تاپیک درباره ادیان مثل مسیحی دیدم به همین سرعت ...

ای بابا 

کلا ترجیح میدن سرمون گرم مسائل خاله زنکی باشه فقط 

فمنیست. 
2738
جدی ؟؟؟؟؟ چرا اخه؟؟؟؟؟ 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چون قوانین بما اجازه نمیده حرفی که دلخواه قوانین نیست جوابش میشه اخطار ...بعدم تعلیق 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
جدی ؟؟؟؟؟ چرا اخه؟؟؟؟؟ 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من تاپیک زده بودم درباره بمباران اتمی ژاپن ظرف پنج دقیقه ترکید😐 همه هنگ کردن! 

2706