2733
2734
عنوان

خانومای متاهلی ک ب شدت ب خودشون از هر نظر اهمیت میدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1751 بازدید | 154 پست

ببین توی هر خونه ای بحث و دعوا هست دروغ هرکی بگه ما همش توی هستیم اگه هم یه درصد باشه توی اون خونه عشقی نیست درکل زن باید به خودش برسه همیشه نه فقط برای شوهر بلکه برای دل خودش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😅چ خوب چجوری ای ینی

بعد ۷ سال ازدواج هنوز موهامو رنگ نکردم. آرایشم مختصره

ماسک صورت و مو و.......... هیچی ندارم

لاک نمیزنم حوصله ندارم. لباسامم معمولی قیافمم معمولی

بهش احترام میزارم و دوسش دارم اونم زیاد دختر قری دوس نداره ساده دوس داره

2728

رفتار شوهر در ابتدا به ذات خودش برمیگرده

پرخاشگر یا آروم

احساسیه یا ن

محترمه یا ن

میزان گرم یا سرد بودنش

بعد چند سال رفتار شما در طول زندگی  تاثیراتی رو روی همسرتون اعمال میکنه

به میزانی که خرج کردی بهت پول میده

به میزانی که به خودت میرسی میاد سمتت

به میزانی که براش احترام قایل بودی برات احترام قایله

به میزانی که دلت ازش دور شد دلش دور میشه. 

بنظر من اینجوریه☺️

من خیلیبه خودم میرسم

در اصل محجب و چادریم 

ولی تو خونه هر بار ی مدلیم

حتی بعضی وقتا لباس هندی میپوشم

کلا سعی میکنم همیشه مرتب و تمیز باشم البته بعضی وقتاهم که مثلا مریضم یا سرم دردمیکنه بی ارایشم و نمیتونم تیپ بزنم

خیلی باهاش مهربونم و با الفاظ خوب و قشنگ و عشقولانه هموصدا میزنیم

مثلا هموصدا بزنیم همیشه باید بگیم جونم اگه ی بار یکی بگه بله اون یکی میگه چیییی با تعجب

همیشه خیلی شیطونم

مثلا شوخی هایی میکنم باهاش ک غش میکنه

بعضی وقتا با اهنگ تیزر ها و فیلم ها میرقصم حرکات موزون درمیارم

بهش خیییلی احترام میزارم

نظرش خیلی واسم مهمخ

بدون اون غذا نمیخورم حتی مهمونی ها اگه دیر کارش تموم شه منتظرش میشم باهم غذا بخوزیم

بعضی وقتا جلو اینه میشبنم میگم چقد خوشکلم خدا دوستداشت هاااا که یه همچین جواهری نصیبت شد

2738
اینجا فک نکنم پیدا بشه همچین شخصی اینجا همه با رکابی و شلوار شوهرشونن نهایت با بیژامه گل گلیه خودشون ...

مرسی 🤣🤣🤣🤣

یک جوری نادیدت میگیرم که خودتم با ذربین دنبال خودت بگردی... 😏

از خودم تعریف میکنم جلوش ، به پوستم خیلی میرسم کلی ابرسان ولایع بردار و ... خریدم استفاده میکنم، همیشه ته آرایش دارم ، یه سری کارای زمختو ک مختص خانما نیس انجام نمیدم مثلا بلند کردن مبل و بردن وسایل سنگین، از اول براش طوری جا انداختم سالی چنددست لباس باید بخرم، تومسافرتا همه کار شوهرم باید بکنه من فقط آشپزی میکنم و خیلی کارای دیگه

من وقتم آزاد باشه آرایش میکنم.همبشه موهامو یا میبافم یا گوجه ای می‌بندم خیلی کم باز می آرم چون موج داره زود بهمریخته میشه.بیشتر موقع ها گل سر های خوشگل میزارنم رو موهام 😂عطر همیشه میزنم هروز لباسمم عوض میکنم.دیگه همین قدر در توانم هست بای بچه کوچیک شیطون😂

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
2706