2733
2734
عنوان

مادرشوهرم چسبیده به جاریم...

251 بازدید | 15 پست

من فاصلمو باهاش حفظ کردم بدون دعوت نمیرم اونجا.اما جاریم ک قبلا خیلی سرسنگین بود باهاش الان همش میره کاراشو انجام میده و باهاشون نیره مسافرت.مادرشوهرمم از اول از من خوششنمیاد الانم با خودشیرینیای اون همش ب اون احترام نیکنه و فقط با اون حرف میزنه منم بشدت رو این رفتارش حساسم خودشم میدونه.حالا فردا شب مهمون داره واقعا استرس گرفتم کی برم?چطور رفتار کنم?

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

زود نرو فقط

بعدم در حد خودت کمک کن

بیشتر سعی کن تو جمع کردن سفره و مذیرایی کمک کنی  ک کدرت به چشم بیاد

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم هر عملی یه عکس العملی داره 

اگه دوست داری سرسنگین باشی توقع تحویل گرفتن زیاد نباید داشته باشی 

من خودم همین جوریم با دیگران خیلی صمیمی نمیشم توقعی هم ازشون ندارم

‌تنهایی رو عشقه

خودشیرینی کلا کار جالبی نیست محبتت واقعی باشه دل چسب تره و اینکه احترام بزار و سیاستم داشته باش

میخوای برای کمک بری؟

دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد                         سعادت ان کسییابد که از تن ها بپرهیزد
2738

والا عادی باش

فک‌ کن رفتی خونه مادر خودت

چقد سختش میکنید دو روز دنیارو

تو رفتار خوب خودت رو داشته باش اگه هم بی محبتی دیدی بزار پای نااگاهیشون ولی رفتار خوبتو تغییر نده

مثلا ادمب ک بیشعوره بهت تیکه میندازه توی جمع فک میکنی باید از دستش ناراحت بشی یا براش ناراحت بشی ؟

براش ناراحت بشی چون بیچاره مریضه اگه سالم بود ک مهربون بود

میفهمی چی میگم ؟

والا عادی باش فک‌ کن رفتی خونه مادر خودت چقد سختش میکنید دو روز دنیارو تو رفتار خوب خودت رو داشته ...

اره میفهمم.

خودشیرینی کلا کار جالبی نیست محبتت واقعی باشه دل چسب تره و اینکه احترام بزار و سیاستم داشته باش میخ ...

اره مهمون داره.

دوری و دوستی بهت فول میدم دعواسون شه ازین نزدیکی

این عین روز برام روشنه.منم بدم نمیاد با اون گرم گرفتن چون اینجوری استقلالم بیشتر شده و انتظار ندارن با من بیان نسافرت یا من برم کمکشون

2706