2737
2739
😂یکم خوش باش فعلا با گذشت زمان و فیلمایه دیگه نظرت عوض میشه

حالم خوب نیست دلم گرفته

عکس پروفایلم بازیگر محبوبمه💋💋💋💋 عاشقشم میمیرم براش♥♥♥♥ به نظرم جذاب ترین و باحال ترین مرد روی کره ی زمینه😘😘😘😘 خیلی دوسش دارم باورتون نمیشه ولی اون عکسی که گذاشتم پروفم تو سن ۵۶ سالگیش گرفته!!! خلاصه..... خیلی دوسش دارم♥♥♥♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂یکم خوش باش فعلا با گذشت زمان و فیلمایه دیگه نظرت عوض میشه

من اینجوری نیستم که نظرم هی عوض بشه من از اول زندگیم تا الان فقط عاشق این شدم تا این شدددددت و حد

عکس پروفایلم بازیگر محبوبمه💋💋💋💋 عاشقشم میمیرم براش♥♥♥♥ به نظرم جذاب ترین و باحال ترین مرد روی کره ی زمینه😘😘😘😘 خیلی دوسش دارم باورتون نمیشه ولی اون عکسی که گذاشتم پروفم تو سن ۵۶ سالگیش گرفته!!! خلاصه..... خیلی دوسش دارم♥♥♥♥
2731
ولی میشی 🙃 الان نه ولی بعدا باور کن

تو هم همینجوری بودی؟

اره واسه همونه که میگم

ولی فعلا تا بعدا باید بسوزم و بسازم

تا بعد باید شبا خوابشو ببینم

عکساشو ببینم

فیلماشو ببینم

بهش فکر کنم

تو ذهنم باهاش حرف بزنم

خل شدم رفت......

ولی من عاشق بازیگر خارجی شدم😭😭😭😭😭 یعنی دارم دیوونه میشم یه روز عکسشو نبینم دق میکنم ...

یه مدت اصلا سمتش نرو فیلم عکس هر چی یادت بندازه اولش سخته ولی بعد درست میشه ولی اینجوری پیش بره بدتر اذیت میشی

2738
ولی فعلا تا بعدا باید بسوزم و بسازم تا بعد باید شبا خوابشو ببینم عکساشو ببینم فیلماشو ببینم بهش ...

اینکارا رو نکن اولش برات عذاب اوره بعدش کم کم اکی میشه هر چی بیشتر پیش بری حالت بدتر میشه به این فک میکنی هم که نمیشه ببنیش کلا روحی آسیب میزنه خیلی بدتر از الان نگو نمیشه میشه فقط اولش سخته 

یه مدت اصلا سمتش نرو فیلم عکس هر چی یادت بندازه اولش سخته ولی بعد درست میشه ولی اینجوری پیش بره بدتر ...

عزیزم از این حرفا گذشته

عزیزم از این حرفا گذشته

عزیزم اینجوری نگو ما آدما بعضی وقتا اصلا نمی‌تونیم آینده رو بدون یه چیزی یا یه شخصی تصور کنیم حس می‌کنیم اصلا نمیشه و زندگیمون مثل قبل نمیشه ولی وقتی نباشه اولاش سخته خیلیم سخته ها ولی بعد اکی میشه تجربه دارم که میگم بعضی چیزا وقتی نباشه و زمان بگذره برمی‌گردی به خودت میگی دیدی شد اولاش درد داشت و سخت بود ولی غیر ممکن هم نبود 

من تو ذهنم بیشتر با کراش سلبریتیم برای خودم رویا میبافم

دوست خیالی ندارم 

جوری رویا میبافم که حتی به  کفشی که قراره توی عروسیم بپوشم هم فکر میکنم و حتی لباسم انتخاب کردم فقط منتظرم تو یک نگاه عاشقم بشه و بیاد منو بگیره     

دارم وجود خارجی هم داره اسمش امیره

دوست دایی خدابیامرزمه و ۹ سال ازم بزرگتره یه بار نوجوون که بودم سر یه مزاحم خیابونی آشغال گوشه گیر و افسرده شدم یادمه تو باغ پدربزرگم بودیم‌ و اونجا بود اومد نشست سر حرف رو باز کرد هی حالت چطوره و به چی فکر می کنی و می دونم ذهنت درگیره یه چیزه و اینقدر قشنگ حرف زد که نمی دونم‌چی شد بهش اعتماد کردم و گفتم و اونم خیلی متین و آروم برام توضیح داد که تو سن و سال من پیش میاد و نگران نباشم و اینکه چطور برخورد کنم اینجور وقتا و بهم گفت هروقت مشکلی برات پیش اومد بهم بگو 

من هیییییچ حسی بهش نداشته و ندارم اما تو ذهنم مونده همیشه حتی الان که شوهر دارم حتی سز دعوا با شوهرم تو ذهنم باهاش درددل می کنم و بهش میگم و عجیب آروم میشم🗻

بیا شهریور پیراهنت ییلاق لک لک ها...🍀
2706