2726

من عاشق یه مرد چشم آبیم که زاده‌ی خیالات خودمه قدش ۱۹۰ هست و سیکس پک داره و اصلیت لاتین داره .خوانندست و خونش کنار ساحله🥲شما همچین کسیو دارید؟

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم با مشخصاتی ک دوست داشتم یک نفر رو توی مجردیم داشتم‌توی خیالاتم هههههه ولی خیلی حس خوبی بود 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

منم داشتم یه خواننده بود که تو کنسرتش منو تشویق به خوانندگی میکرد و از داستانا ولی تو واقعیت پیداش کردم و باعث شد که بتونم بخونم و الان بخاطر اون خیال‌های بچگی که داشتم به خودم افتخار کنم

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
منم داشتم یه خواننده بود که تو کنسرتش منو تشویق به خوانندگی میکرد و از داستانا ولی تو واقعیت پیداش ک ...

من اون رفتارهایی ک از ادم خیالی ام میدیدم مثلا و خیلی دوست داشتم ،واقعا همینطور شد فقط قیافه اش فرق داره همسرم خوشکل وزیباست ازمنم بهتره.اونی ک تو رویاهام بود یه مرد سبزه قد بلند بود ک چندان زیبایی نداشت قیافه ش.ولی هیکلش عالی  ههههه

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

اره ولی الان قبلا که یه نگاه های دورادور با کسی که خیلی وقت پیش داشتمو  وقتی که به هیچ کسی فکر نمیکنم و میگم پسر بی پسر تو خوابم میاد لامصب 😑حس خوبی داره تو خواب میبینم که چقدر دوسم داره واقعا ولی تو واقعیت نمیبینمش دیگه 

ولی من عاشق بازیگر خارجی شدم😭😭😭😭😭

یعنی دارم دیوونه میشم

یه روز عکسشو نبینم دق میکنم

تا اسمشو میشنوم قلبم از تو چشمام میزنه بیرون

گریه دااارم گررررریه😭😭😭😭😭😭😭😭

حالم خیلی بده

عکس پروفایلم بازیگر محبوبمه💋💋💋💋 عاشقشم میمیرم براش♥♥♥♥ به نظرم جذاب ترین و باحال ترین مرد روی کره ی زمینه😘😘😘😘 خیلی دوسش دارم باورتون نمیشه ولی اون عکسی که گذاشتم پروفم تو سن ۵۶ سالگیش گرفته!!! خلاصه..... خیلی دوسش دارم♥♥♥♥
2706