2726
عنوان

روزی صدبار بخاطر چاقیم سرزنش میکنم خودنو

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 72 پست
کم خونی دارم با زایمان شده بودم ۱۱۴ حالا خودمو رو ۹۰ اوردم دخترم یکسالشه

یا خدا ۱۱۴ ؟؟؟قبل بارداری چند بودی 😳😳

حلقه بزن  

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

تاپیک بامداد خمار عالیه فقط باید اراده داشته باشی 

که معلومه داری 

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چقدر خوب کم کردی. آفرین عزیزم موفق باشی. غذای خوب بخور و پر پروتئین و با ورزش که خودتم داری انجام میدی. ادامه بده با قدرت میتونیی 🥰✨

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
عزیزم هممون تو این دوران چاق شدیم طبیعیه خودت و اذیت نکن اراده کن روزی ۴۵ دیقه پیاده روی برو یکم غذا ...

سه ماه از نود زیر نمیام استپ کرده

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

من با قد ۱۵۷ وزنم ۷۷ کیلوئه پسرم ۷/۵ ماهشه

منم خیلی ناراضی ام. ولی دیگه چی کار کنم دارم یه کم سعی میکنم...

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
سلام چاوشین خوبی؟کردی؟

سلام بله

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
سه ماه از نود زیر نمیام استپ کرده

عزیزم کالری شماری کردی تاحالا؟؟؟منم شوهرم همش میگه چرا خودتولاغر نمیکنب

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
من شوهرم چاق دوس داره.....شکم زیاد داری؟؟

اره دخترم ورم گرده بود ۳ ونیم کیلو بود بعد خیلی لاغر شد کلا صورتش ورم بود منم شکمم گنده کلی کش اونده بود حالام عین زنای حامله

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
2706