2703
2553

راه حل بدین دوستات. یمدت کرونا گرفتیم نمیدونم اشتهام رفته بود یا واقعا سخت گرفتم رژیمو یاهم اویشن جواب داد اخه روزی سه بار دمنوش میخوزدم . ورزش ۴۰ دقیقخ تاجایی ک بتونم میرم . شوهرم انگار بهم داره سرد میشه توخیابون فک میکمم نگاهش ب بقیس😔

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اقا منم ۷۲ کیلو شدم با ۱۶۰ قد دارم زنجبیل میخورم

واکنش منفی یا مثبت ب اسم کاربریم نشان شعور شماست.ریپلای های ادما  رو من  میخونم پس اگه جنست ادمه ریپ کن منم صدر صد اگه بودی جواب میدم اگر ندادم شک کن ب خودت
2714

تو که داری تلاشت رو میکنی و مهم ترین کار که ورزشه هم داری انجام میدی... دیگه برا چی خودتو سرزنش میکنی؟ 

میدونی گاهی باید با خودت همونطوری برخورد کنی که با بهترین دوستت یا حتی غریبه هستی در همون حد محبت و حمایت هم به خودمون نداریم ما... 

اگه دوستت بود تو این شرایط بهش چی میگفتی؟ سرزنشش میکردی؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

الان ۳ روزه فلفل زنجبیل لیمو دارچین هر چقدر بتونم میخورم میسوزونه ولی از این شکم بهتره

واکنش منفی یا مثبت ب اسم کاربریم نشان شعور شماست.ریپلای های ادما  رو من  میخونم پس اگه جنست ادمه ریپ کن منم صدر صد اگه بودی جواب میدم اگر ندادم شک کن ب خودت
2706