1874
2019
عنوان

روزی صدبار بخاطر چاقیم سرزنش میکنم خودنو

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 72 پست
کم خونی دارم با زایمان شده بودم ۱۱۴ حالا خودمو رو ۹۰ اوردم دخترم یکسالشه

چقدر خوب کم کردی. آفرین عزیزم موفق باشی. غذای خوب بخور و پر پروتئین و با ورزش که خودتم داری انجام میدی. ادامه بده با قدرت میتونیی 🥰✨

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

عزیزم هممون تو این دوران چاق شدیم طبیعیه خودت و اذیت نکن اراده کن روزی ۴۵ دیقه پیاده روی برو یکم غذا ...

سه ماه از نود زیر نمیام استپ کرده

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

من با قد ۱۵۷ وزنم ۷۷ کیلوئه پسرم ۷/۵ ماهشه

منم خیلی ناراضی ام. ولی دیگه چی کار کنم دارم یه کم سعی میکنم...

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
سلام چاوشین خوبی؟کردی؟

سلام بله

❤یاسینی مه رگم ته نیاناوته......❤                                          💎همراه تاپیک بامدادخمار💎                                                   وزن شروع۱۰۷😖😢                                                        ۱۷اسفند۱۰۶/۴۵۰.  وزن۲۴اسفند۱۰۴/۴۰۰      وزن۲فروردین۱۰۲/۷۰۰              وزن۸فروردین۱۰۲                                                  هدف اول۱۰۰🔓۱۵فروردین وزن۹۹/۸۰۰ به اولین هدفم رسیدم خدایاشکر😃هدف دوم۹۵🔒                                                              هدف سوم۹۰🔒                                                         هدف چهارم۸۵🔒                                                     هدف آخر۸۰🔒                                                 👈 من میتونم این قفلارو باز کنم ☝️

عزیزم کالری شماری کردی تاحالا؟؟؟منم شوهرم همش میگه چرا خودتولاغر نمیکنب

سلام دوستای عزیزم میشه ی صلوات مهمونم کنید ک مشکلم حل بشه ممنونم ازتون  
من شوهرم چاق دوس داره.....شکم زیاد داری؟؟

اره دخترم ورم گرده بود ۳ ونیم کیلو بود بعد خیلی لاغر شد کلا صورتش ورم بود منم شکمم گنده کلی کش اونده بود حالام عین زنای حامله

رژیم شوک بگیر 

❤یاسینی مه رگم ته نیاناوته......❤                                          💎همراه تاپیک بامدادخمار💎                                                   وزن شروع۱۰۷😖😢                                                        ۱۷اسفند۱۰۶/۴۵۰.  وزن۲۴اسفند۱۰۴/۴۰۰      وزن۲فروردین۱۰۲/۷۰۰              وزن۸فروردین۱۰۲                                                  هدف اول۱۰۰🔓۱۵فروردین وزن۹۹/۸۰۰ به اولین هدفم رسیدم خدایاشکر😃هدف دوم۹۵🔒                                                              هدف سوم۹۰🔒                                                         هدف چهارم۸۵🔒                                                     هدف آخر۸۰🔒                                                 👈 من میتونم این قفلارو باز کنم ☝️
عزیزم کالری شماری کردی تاحالا؟؟؟منم شوهرم همش میگه چرا خودتولاغر نمیکنب

نه راستش حالشو نداشتم یبارم نصب کردم برنامه کرفش خیلی بده الان وضع اقتصادی بد شدخ مرداهم فقط میخان گیربدن

خاسی قزات منیچ کوردم

زور سپاس گیان  

کوردی کام شاری من مهابادیم

1718