2737
2734
عنوان

مامانای بچه سه سالونیمه خواهش میکنم بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 71 پست
به هر حال هرچقدرم بد بشن بازم بدبودن ما و بی اعصاب بودن و اینجور چیزا تو تربیتش نقش خوبی نداره هرچقد ...

کی ولش کرده حالا اصلا مگ‌ میشه ولش کرد همه مادرا در تلاشن بهترین کارو بکنن ولی چون این سن اینجورین عملا بی نتیجه اس بهتره بقیه کامنتاروهم بخونید

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا روی ماهم بهم باز شده میزنه صورتم البته باباشم میزنه خیلی لجباز شده

سخته اما از همین صبح شروع کن

مهربون باش باهاش

تو کارها ازش کمک بخواه بعدش کلی ازش تقدیر کن

ببوسش

بهش پاداش بده

و ازش تعریف کن تا احساس بزرگی بکنه

احساس کنه این کارها خیلی بد هستن و در شانش نیست

و برای بدست آوردن محبت و تعریف تمجیدتون تلاش کنه

اون موقع دیگه میافته رو دور کارای خوب و باادبی تا نشون بده  چقدر بزرگ شده😉😉😉

2731

مثلا حرف بد بزنه اگه از خودم شنیده باشه میگم کار بدی کردم دیگه تکرارش نمیکنم پسرم تو هم نگو دهنت بوی بد میگیره این حرف بدو از دهنت بنداز توی سطل آشغال،یا میگم یه فرشته ی مهربون نگاهت میکنه کار خوب کنی رفتارت خوب باشه زیر بالشتت یه چی میزاره ،بعضی وقتا تشویق،گاهی وقتا سکوت و بی محلی جواب میده اما بهم ثابت شده لج کردن و دادو بیدادو دعوا بدتر میکنه

😕😕😕😕😕

عزیزم پسرا خیلی شیطون تر از دختران

اگ ی دختر شیطونه بدون ی پسر ده برابر شیطونه

حالا پسرت ییاد میفهمی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
کی ولش کرده حالا اصلا مگ‌ میشه ولش کرد همه مادرا در تلاشن بهترین کارو بکنن ولی چون این سن اینجورین ع ...

منظورم از ولش کردن بیخیال این رفتاراش بودنه باید ببینه چرا اینطور میکنه و دلیل اصلیش چیه شاید اینکارارو از خودشکن یاد گرفته و....ریشه یابی کنه و کامل مسئله رو حل کنه

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤
2738
سخته اما از همین صبح شروع کن مهربون باش باهاش تو کارها ازش کمک بخواه بعدش کلی ازش تقدیر کن ببوسش ...

اوه بدونی من معروفم دیگه ب همین رفتارا با بچم 

دائما درحال به زبون گرفتن‌و‌محبت کردنم چون کلا لج کنیک و دعواش کنیم خیلیییییی بدتر میشه و اصلا میترسم دعواش کنم

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
الان دخترم ب مامانم پناه آورده همش ورد زبونش مامانمه

خب دیگ بعد کم کم دو تربیتی میشه و دیگ اصلا ازت حرف شنوی نداره محبتتو بیشتر کن و زیاد ب خراب کاریاش توجه نشون ندخ

خدایا گل دخترمو درپناه خودت حفظ کن😘😚و پسرمو سالم در بغلمون قرار بده🤗 مامان همیشه خسته که همش خوابش میاد😩عاشق طوطی کاکادو امبرلام ولی پولم نمیرسه بخرم😁عضو کمپین مخالف زندگی با مادرشوهر در یک اپارتمان😬کاربر قدیمی‌ام😝خدایا به همه خونه بزرگ و خوب و مستقل از خانواده شوهر بده😕الهی امین🤗خدایا دخترم و همسرمو درپناه خودت حفظ کن و در راه سعادت و خوشبختی هدایتمون کن😍الهی امین😚الهم صلی علی محمد و ال محمد❤و عجل فرجهم❤

فقط امیدوارم زودتر به بهترین نحو بزرگ بشن بیخود نیست مادرا زود پیرمیشن

آره بچه ی منم همینه... خداروشکر🥴❤️😁

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
عزیزم پسرا خیلی شیطون تر از دختران اگ ی دختر شیطونه بدون ی پسر ده برابر شیطونه حالا پسرت ییاد میفه ...

نمیدونم عزیزم ولی کلا خیلیا حوصله بچه ندارن اگ بچشون کمی هم شیطون باشه میگن وایییی خیلی شیطونه در صورتی ک دختر من یک سالگیش حتی تلوزیون هم خراب کرد عروسکشو کوبیده تو تلوزیون و نابود شد

2706