2737
2734
عنوان

خیلی😕

111 بازدید | 15 پست

نی نی سایت پر از انرژی منفیه از دعوا و کتک کار بگیر تا مادر شوهر و خواهر شوهر و دعوای زن و شوهری اعصابه فولادی میخواد ادم بیاد اینجا اصلا میام حس میکنم سرم درد میگیره لعنتی من نمیگم درد و دل نکنید ها فقط میخواستم بگم شما هم حس کردید چقد انرژی منفی میده؟

حس منفی به کنار من خداروشکر میکنم چون قبل عضو شدنم تو این سایت فک میکردم بچگیه من از همه سختتر گذشته

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعا😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

وای دقیقا بخاطر همین آرزومه که برای همه ی کاربرهای اینجا آهنگ بخونم تا یکم شاد بشن

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
2738
اخه زندگی ما ایرانیها شده پر از حسهای بد نه فقط نی نی سایت اخبار میگیری همه خبرای بد هم صحبت میشی هم ...

چند سالتونه؟

من اصلا اخبار نگاه نمیکنم وقتی حالت بد میشه مجبورت که نکردن من یکساله اخبار گوش نکردم

چند سالتونه؟ من اصلا اخبار نگاه نمیکنم وقتی حالت بد میشه مجبورت که نکردن من یکساله اخبار گوش نکردم

46سال یه جورایی به شغلم ربط داره ولی باز خوشبحال شما که گوش نمیدی

همم رویاهای ما می تواند محقق شود. اگر شجاعت دنبال کردنشان را داشته باشیم. 
2706