2733
2734

بشدت مریضم باید داروهامو نیم ساعت نیم ساعت بخورم ی سوالی دارم من ۱۹ سالمه مامانم امشب بهم گفت چرا خاستگار نداری همسنای تو بچه دارن راست میگه خیلیارو دیدم . ولیی من پدرم تا پارسال شهردار بود الان رییس ی اداره دولتی شهرمون کوچیکه و بابام ادم سرشناسیه مادرمم معلمه وضعع مالیمونم عالی از خودم بگم زیاد اعتماد بنفس ندارم ولی میگن خیلی خوشگلم لطفا نگید عکس بزاز چون اجازه ندارم عکسمو پروفایل بزارم چه برسه اینجا خلاصه چیزی از خوشگلی و تیپ کم ندارم ولی ۳ نفر ازم خاستگاری کردن گفتم درسمو میخوام ادامه بدم حالا مامانم گف خاستگار نداری پشت کنکوریم حس اضافه بودن بهم دست داد ناراحت شدم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6038734/طرز-تهیه-کباب-خوشمزه-تابه-ایاستادهای-پخت-کباب-بیااااااان

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من با وجود اینکه از ازدواج قبلیم بچه داشتم خواستگار زیاد داشتم یه دلیلش موقعیت اجتماعی خودم بود درست رو بخون و پیشرفت کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

الهی بچم ازدواج این جوری نیست مه عشقم یهو خدا برات بهترین و میزاره جلو پات به وقتش عجله نکن اشالله خدا از بخت قشنگی که به من داد به توام بده من تو ۲۴ سالکی ازدواج کردم تو خانواده ما همه ۱۹/۲۰ میرفتن دیر رفتم 

2706