2726

ی کاربرتوسایت تعلیق شده ازنی نی یاربپرسم میگه چرا

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔

تعلیق چیه اصن

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قاعدتا باید بگن 

بپرسم میگه

ازتون خواهش میکنم برام دعاکنید🙏🤲😔                              اگه یه روزی دیدین تاپیک نمیزنم یاازم خبری نیس بدونین مردم😔
آره حتی اسکرین هم میفرسته برات اگه لازم باشه   من یه بار دلیلشو پرسیدم اسکرین فرستاد گفت ...

من نیستم ک مثلایه نفردیگ هس میخام بفهمم چراتعلیق شده بهم میگه دلیلشو؟

تعلیق چیه اصن

تعلیق اینه که نی نی یارحساب کاربریتومسدودمیکنه که کلااگه تعلیق بشی دیگه نمیتونی سایت بیای بعدش بایدیه خساب دیگ بازکنی

يعني تا اين حد فضوليد؟؟؟؟؟

میخام بدونم همین

آره حتی اسکرین هم میفرسته برات اگه لازم باشه   من یه بار دلیلشو پرسیدم اسکرین فرستاد گفت ...

آبجی توتعلیق حساب کاربری خودتوپرسیدی یایه کس دیگه لطفانی نی یاروتگ میکنی ازش بپرسم

نی نی یار و تگ کن.. منم میخوام بپرسم

توکیو؟

من نیستم ک مثلایه نفردیگ هس میخام بفهمم چراتعلیق شده بهم میگه دلیلشو؟

نمیدونم 

اره باید بگن 

خب تو قسمت تماس با ما درخواست بده که برگردونن کاربریشو 

یا ایمیل هم میتونه بده یا از طریق تلگرام هم میتونه بگه 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706