2733
2739
عنوان

شوهر و نماز خواندن

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تاپیکتون منو یاد خودمون انداخت،،،، موقعی که اومدن خواستگاری من تنها شرط من برای ازدواج نماز خوندن همسرم بود ،خواهرشون گفتن نمیخونه در واقع تو خونمون کسی به غیر از مادرشون اهل نماز نیست ، منم گفتم الویت من برای ازدواج نمازه ما به درد هم نمیخوریم بهتره هر کس دنبال زندگی خودش باشه،،،، که همون جا همسرم گفتن من بلد نیستم نماز بخونم خودت بهم یاد بده هیچ کس باورش نمیشد که همسر من که حتی یه سوره از قران رو بلد نیست وحتی یک روز روزه نگرفته بشه اینی که الان هست ،فقط خدا خودش میدونه دونه دونه ایه های سوره ها رو بهش یاد دادم ،ذکر سجده ورکوع ،،،، کل نمازمو تو یه هفته عالی یاد گرفت  💚💚 الان به قدری معتقد هست که شاید نماز صبح من هرزگاهی قضا بشه ولی برای همسرم نه،،،، یک هفته قبل از ماه رمضون پیشواز میره و مادرش میگه من بچه مو دین داریشو مدیون توام تنها عضو خانوادشه که سرش قسم میخورن❤❤  خدا برام حفظش کنه

ما ملت امام حسینیم💚💚
2738
تاپیکتون منو یاد خودمون انداخت،،،، موقعی که اومدن خواستگاری من تنها شرط من برای ازدواج نماز خوندن هم ...

حتی همسرم میگه بلد نیستم یا ساکت میشه میشه مرحله ب مرحله بمن یاد بدی

مثلا صدای اذان میزارم حالا فیلم یوزارسیف داریم میبینم انشالله بهش اثر کنه همیشه دعا میکنم براش

شاید روش نمیشه

فقط دستشو به هیعت بند کن

و کتاب سه دقیقه در قیامت رو بده بخونه پی دی افش هم هست

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
بخاطر این اگ بچه دار بشم بچم با ایمان باشه ن اهل عرق و...

به نظرم از اون خونه برید.اکه چهل روز بتونه مشروب را کنار بذاره دیگه میتونه ترک کنه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

عزیزم بهترین روش امر به معروف روش عملی اونه

وقتی اذان میدن برو‌ وضو‌بگیر نمازتو اول وقت و شمرده بخون،قرآن پخش کن توی خونه،اطرافیانتون رو از ادم های معتقد پر کنین،باهاش خوش اخلاق باش ولی مرزت رو هم مشخص کن

2706