2737
2734
عنوان

عکس مانتوی که میخام بخرمش...بیایدددد

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 63 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هفت تیر نمیرید؟

بچم کوچیک نمیتونم ببرمش تو این شهرم هیچچچچکسو ندارم قراره شوهرم یکروز سرکار نره من برم هفت حوض اخه ما شرق میشینیم هفت حوض نزدیکمه

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
2731

واي هفت حوص كه رسما امسال مسخره بازيههههه 

دو تا پارچه رو به كثيف ترين دوخت ممكن بهم زدن 

بعد قيمتايي ميزنن كه ادم دهنش وا ميمونه 

لامصبا حداقل كيفيت طراحي و دوختتون رو ببرين بالا 

چيه اخه 

درسته گروني شده ولي واقعا رقمشون به مانتوها نميخورد

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
واي هفت حوص كه رسما امسال مسخره بازيههههه  دو تا پارچه رو به كثيف ترين دوخت ممكن بهم زدن  ...

ناامیدم کردی

دندونعقل سابقم.اصلا نمیدونم چرا ترکیدم🙁    مردانه صفت گرد جهان گردیدم /نامردم اگر مرد درعالم دیدم.یکرنگ ترازتخم ندیدم چیزی/ ان هم ک شکستم دورنگش دیدم😍😍##        🤗           من عاشقم عاشق😍😍عاشق پسری که تاچشماشو باز کرد چشمای منو دید.من دیوانه واردوستت دارم عشقم..از خدا میخام تو  همیشه سلامت باشی...براسلامتی عزیزای خودتون و من دوست داشتی صلوات بفرستید😘😘😘😘😘😘😘😘😘پرچم نی نی سایتیا بالاسسسسسس خیلیییییی بالااااااا               کاش میشد ساعت و زمان و به عقب برگردوند.........اما زندگی سوار من پیاده🤎          تازمانی که زنده م یه کوهم پشت فرزندانم🤍💛👍👍          تازمانی که زنده م یه تهدیدم 👍💛💛براکسی که میخاد حقمو پایمال کنه.
نازی اباد دوتاس؟پایین وبالا داره؟یه باررفتم ازم پرسیدن کدومشو میخای

خیابان اکبر مشدی، همون که لباس عروس و نامزدی داره. 

❤️ایمان دارم که تو هوامو داری خدای مهربونم❤️     🤩🤩مامان نیکی خانم و نیلا خانم هستم🤩🤩            💖💖 خدا جوووونم خودت مراقب همسر و دخترای نازم باش آخه من عاشقشونم 💖💖
2738
بتظرم هفت تير از هفت حوض بهتر بود  فروشگاه خاصي ميري تو ٧حوض؟من واقعا احساس كردم وقتم تلف شد

نه

نه 24سالمه سایزم 46متاسفانه

منم تپلم یه مانتو شیک قشنگ خریدم ۲۳ سالمه تولم بخر تن خورش محشررررررررررر

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)
2706