2737
2734
همینش عجیب بود دیگه!! درسته دوست من خودش خیلی لارجه ولی دیگه فک نمیکردیم خانوادگی تا این حدددد لارج ...

بیچاره مامان ملیکا 

هم از از اون ۴ تا باید بکشه 

هم از دختر بازی شوهرش

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی خلاصه به من بگه قضیه چی بود مرسی 

یه پسره مرد بود نه نه زن بود نه همون مرد بود 

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2731

عزیزم میتونی از مردم و دختر پسرای ترکیه اخلاقشون برامون بگی 

مث فیلماشن ؟

شباهتاش به ایران چیه ؟

چی دوست دارن  

چی دوست ندارن

من به جواب  این سوالات خیلی نیاز دارم لطفا

2738

یا اینا ساخته ذهن تخیلیته اسی

یا هم ک اون یارو شوگرددی بوده

یاهمون پیردوستپسر خودمون

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

بچه ها یکی از دوستای بابام یه شب اومده بود خونمون سر یه مسئله ی کاری منو دید گفت عه شماهم دختر دارین خبر نداشتم وفلان (خانوادگی باهم رفت وامد نداشتیم )

مرده برگشت گفت دختر منم همسن دختر شماست انقدر با کمالاته انقدر اجتماعی هست اونروز تولدش بود ۸نفر از دوستاش اومده بودن چقدر با شخصیت وآقا  بودن همشون هر چی بخواد دوستاش نه نمیگن 😑

بابام برگشت به من گفت دخترم برو چایی بیار منو فرستاد دنبال نخود سیاه ترسید چشم وگوشم باز شه 😬😬😬

اقاهه انقدر از کمالات دخترش تعریف کرد برا بابام از رل های دخترش کراش هاش دوست های اجتماعیش 😂😂😂بابای ندید بدید منم همینجوری 😳😳😳😟😟😟

بچه ها یه چیزی یادم افتاد، دوستم دوران راهنمایی میگف من هر موقع پر...میشم از تو دسشویی به بابام میگم برو از کمدم نوا...بهدا...بیار زود😐 اون موقع ما حرفاشو باور نمیکردیم فک میکردیم داره خالی میبنده ولی الان میفهمم واقعا در این حد باهم راحتن خانوادگی

من صد سال نمیتونم جلو بابام اصن حرفی از اینجور چیزا بزنم چ برسه بگم برو فلانو بیار از کمدم🤐

ولی به طرز عجیبی خونگرم و باحال بود، از اونایی که اگه دخترش باشی هیچوقت پیر نمیشی هیچوقتتت

ولی اگه زنش باشی در جا یا میکشیش یا خودتو میکشی

خیلی چندشه خدا به خانوادش صبر بده

بچه ها یه چیزی یادم افتاد، دوستم دوران راهنمایی میگف من هر موقع پر...میشم از تو دسشویی به بابام میگم ...

دختر دایی من با باباش جوره هر چی میشد به باباش گزارش میداد 

اولین بار که پریود شده بود با گریه رفته بود به باباش گفته بود بابا زخمی شدم جیش میکنم خون میاد لامصب تو ۱۱ سالگی پریود شده بود 😂😂😂😂😂

2706