2733
2734
پر یا سکه دیدی؟😍 خدا رو شکر عزیزم خدا کنه ماهم ببینیم امین ببین سوالم اینکه مثلا میگن اسم فرشته عش ...

آره من نامه كه نوشتم پست ميكردم توكشو دراورم توهمه كشوهام پرشده بود پرسفيد توگلدون سكه پيدا ميكردم اولين بار كه پر وسكه ببيني يعني نامه تو خوندن ادامه داشته باشه وببيني باز يعني حاجت ميگيري

آره اسمش فرشته عشقه اما اسم ديگه ش رافائل هست فرقي نداره كدوم وبنويسي هردوتاش درسته نشانه پر وسكه كه ...

گلم اینا یکی نیستن

این اسامی که گفتم اسم دو فرشته مجزا بود

راحیل عشقه

اریل ثروته

رافائل شفاس

عزائیل مرگه و تسلی دادن به عزاداران

و...

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من نامه كه نوشتم پست ميكردم توكشو دراورم توهمه كشوهام پرشده بود پرسفيد توگلدون سكه پيدا ميكردم ا ...

😍😍😍 وااای خدااااا بگو چه حسی داشتی؟؟؟؟؟؟ نترسیدی؟ شوکه نشدی؟ یا ذوق کردی کدوم

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
2728
آره من نامه كه نوشتم پست ميكردم توكشو دراورم توهمه كشوهام پرشده بود پرسفيد توگلدون سكه پيدا ميكردم ا ...

میشه یه نمونه نامه بگی؟ چطور مینوشتی؟

15 بار هر روز یکبار؟

خودتم قدم جلو گذاشتی یا خودش اومد؟

گلم اینا یکی نیستن این اسامی که گفتم اسم دو فرشته مجزا بود راحیل عشقه اریل ثروته رافائل شفاس عز ...

آره ميدونم من اسم اونجوريشونو حفظ نيستم جابه جا گفتم فقط براي مثال منظورم اينه كه فقط بنويس فرشته عشق يافرشته نگهبان اگر به فرشته كسي ميخاي نامه بدي بنويس فرشته عشق فلاني 

قربونت😍الهییییی😍 همچنین توو

الهی امین مهربونم😍🙏

2738
آره ميدونم من اسم اونجوريشونو حفظ نيستم جابه جا گفتم فقط براي مثال منظورم اينه كه فقط بنويس فرشته عش ...

اها ممنون عزیزم

خب ببین هیشکی متوجه این سوالم نمیشه یا همه نثل خودم نمیدونن

نمیدونم چطور منظورمو برسونم

یعنی همه ما ادم ها، تعدادی فرشته داریم؟ مثلا من و شما فرشته ای داریم به اسم فرشته عشق؟ یا مثلا فرشته سلامتی یا فرشته مرگ؟

پس فرشته عزرائیل کی هستن؟ یعنی ایشون ارشد فرشته های مرگ هستن درسته؟

یا مثلا فرشته راحیل ارشد فرشته های عشق هستن.

اره؟

اولش ادم تعجب ميكنه ميترسه بعد ذوق ميكنه  من اينكارو مردم طرف خودش امد جلو معذرت خواهي كرد تازه

خدا رو شکر واقعا😍 خیلی خوشحال شدم عزیزم

برای همه منتظرا ارزوش میکنم 

میشه یه نمونه نامه بگی؟ چطور مینوشتی؟ 15 بار هر روز یکبار؟ خودتم قدم جلو گذاشتی یا خودش اومد؟

پانزده روز پشت هم قبل غروب افتاب بنويس يه روز يادت بره باز بايد بياي ازاول

حالت پست كردن ازلاي كشو بنداز تو كشو ياكمدت 

عزیزم پست میکردی؟ کجا؟

منظورت اینکه اتیش میزدی یا تو اب مینداختی؟

پانزده روز پشت هم قبل غروب افتاب بنويس يه روز يادت بره باز بايد بياي ازاول حالت پست كردن ازلاي كشو ...

اها یه جالب ولی میگن بندازید اب

چیکار کنیم ؟

2706