2726
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
سلام بالاخره بعد از 3 روز از بستر بیماری امروز سر کار اومدم
ولی بچه ها یه خبر بد بدم که دلم آتیشه توی این چند وقت خیلی آنتی بیوتیک مصرف کردم هم قرص و هم آمپول
متاسفانه اصلا شیر ندارم که به رهام بدم بچه ام یکی دو شبه تا صبح از گشنگی زجه میزنه نمیدونم چیکار کنم وقتی خودمم کنارش باشم اصلا لب به شیر خشک نمیزنه متاسفانه با غذا خوردن هم که میونه خوبی نداره
ههههههه اتی خیلی باحاله ارنی
میشول علی هم تنبله هر جا میریم میگه کالسکه نیار وقتی من بزور میبرم بعد میگه چه خوب اوردیمش ولی مال ادی خیلی بزرگه کله صندوقو میگیره اونشب تو بهار میگفت چرا ازین کوچیکا از اول نخریدی گفتم اونا حالت خواب نداره فقط باید بشینه من خیلی کالسکه استفاده میکنم
طفلی ترانه ایشالاه زود خوب بشه بچه اب میشه از تبو اسهال
ادی هم رقاصه همسایمون اهنگ میزاره تو خونه قر میده
وقتی غذاشو میخوره من میگم هورا دست میزنم اگه یادم بره بگم خ دش دستاشو میبره بالا میگه اوووووو
هرچی از هر جا برداره اگه خوراکی ببینه تو دستم بگم برو بزار سرجاش تا هام بدم میبره میزاره سرجاش ولی کجو کله خخخ
مامانم براش تنقلات گرفته یجا میزا ره ادی میره دستشو میگیره میبرش سر خوراکیها میگه نونو به خوراکی میگه نونو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلامممممممممممممممممم

خوبین همگی ایشالا؟

الهه دجون خیلی برای امیر حسین خوشحال شدم ایشالا هیچ مادری درد و مریضی بچهشو نبیبنه و تو هم هر روز شاهد بهبودی گل پسرمون باشی عزیزم و خداروشکر زود فهمیدی

نسیم جون فرگل هم زمان دندونهای نیش اب بینی داشت ولی تب سرفه نه تو هم حواست باشه تب یا سرفه نداشته باشه
فرزانه جون ایشالا حسام مظلومم بهتر بشه و تو رو خدا دیگه جایی کسی مریضه نبر بچه رووووووووووووووووو .طفلی بچه هامون تا دو پرده گوشت میگیرن باز تب و مریضی دارن

مژی جون ایشالا دفعه بعد اومدی باید یه قرار بذار همه همدیگرو ببینیم اینبار که متاسفانه من درگیره مریضیه شوهرکم بودم نشد ایشالا دفعه بعد
حمیده جون ایلیا خوبه خوب شد دیگه علائم نداشت؟
شیما جون مبارک باشه اول شدن گل پسر و ممنون بابت اتل و متل
مانینی جون ممنون عزیزم با دعا شماها به ارامش بعد مریضی رسیدیم
فاطمه جون اتل و متل تو رو فرگل یاد گرفته و تند تند میخونه و سوگل تشویقش میکنه
به به خریدهای همگگگگگگگگگگگگی مبارک باشه مامانهای فعاااااااااااااااااااااااااااال
ایشالا این لیلی خانوم ما هم زودی خوب بشه و قربن اون رقاصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصص بودنش
ایدا جون غصه نخور عزیزم ایشالا به مهد عادت میکنه عزیزم
اتنا جون ممنون عزیزم شکررررررررررر خدا با دعاهای همه روزهای بد گذشت .عزیزم من همین دیروز به سوگل قدومه دادم
سعیده جون اگه تب دخملی قطع نشد خصوصا شب بیشتر تبهاش میاد با دکترش مشورت کن از خون بگیر یه وقت خدایی نکرده عفونت ادراری نباشه .سوگل شش ماهگی تب کرد بیشتر شب روز سوم که قطع نشد از گرفتن عفونت ادراری داشت به نوبت دوم انتی بیوتیکش تبشم قطع شد
سعیده جون ایشالا بهتر بشی و شیرت بهتر بشه .تو خواب بهش شیر خشک بده حداقل.غصه نخور

حالا من بگم از سوگلکم
سوگل ماما و بابا و کامل میگه و از بس فرگل ابجی گفته میگه ابا
رقاص به معنایه واقعی خدا نکنه یه نیم اهنگی بشنوه تا ته رقصو در نیاره ول نمیکنه
همچین برای تاب سواری با فرگل کووووووووووووووووورس میذاره بیا و ببین تا میگیم فرگل بدو سوار تاب هر جایه خونه باشه مثل جت خودشو میرسونه و میپره روی تاب
وای بگم براتون از شش صبح بیدار شدنش که دیگه من عادت کردم هیچ فرگلو بیدار میکنه تا بیدار نکنه ول نمیکنه یعنی از الکی حرف زدن- سرشو روی شکم فرگل بذاره -پتویه فرگلو بکشه-چشمهای فرگلو به زور با اون انگشتایه کوچولوش باز کنه-بالشت از زیر فرگل ماهرانه بکشه بیرون خلاصههههههههههههههه تا ه نوع کاری که بتونه موفق بشه طفلی فرگل هم صداش در نمیاد که بیدارش کرده
بازیهای گرگم به هوا -اتل متل-قائم موشک-جم جمک کلاغ پر رو بلده و خفه میکنه همه رو که بازی کنن فقط خداروشکرررررررررر که من دوتا دخمل دارم که با هم همبازین و فرگل بیشتر باهاش بازی میکنه
دیگه برم که یواش یواش وقت نهار دخملاست
سلام دوستام
بمیرم برای رهام چی شدی سعیده؟؟؟؟ کپسول شیرافزا بخر بخور خیلی مفیدههههه
رازیانه هم دم کن بخور اونم خوبه

میشول
خیلی خوبه که لیلی کتاب دوست داره
از رقص هم که نگوووووووو
حسین چند ماهه رقاص ماهری شده مثله باباش!
با کوچکترین صدایی مچشو میچرخونه انگتاشم همزمان تکون میده دستم از زیر بغلش هی باز و بسته میکنه
سرش و باسن مبارکش رو هم تکون میده
اینقد بامزه میشه که نگو

اگه همون لحظه براش مداحی بزاریم سریع شروع میکنه به سینه زدن

خیلی برام جالبه رتم رو دقیق میشناسه
تند باشه ، سریع دست یا سینه میزنه
آروم هم باشه خیلی سنگین و یواش!!!!

مامان پریا
حسین هم دندون نیشش داره در میاد امروز آبریز بینی داشت
گفتم حتما سرما خورده
خوب شد گفتی ممکنه برای دندوناش باشه
خیلی خوبه که ٢تا دخمل گل داری که با هم سرگرمن.... فاصله اشون هم مناسبه

ملی
کالسکه خیلی لازمه
کیش چی شد؟
رفتی و برگشتی؟ یا هنوز نرفتی؟؟؟؟

فاطمه مامان سارا خانمی...... ممنون عزیزم،،،،، تو همیشه پیشقدمی

دوستام
امیدوارم پست بنفشه ی منو خونده باشین تو صفحه قبل
برای کمک به دوتا خانوم باردار آبرومند
لوازم سیسمونی و پول احتیاجه
اگه دوست داشتین کمک کنین

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
ممنون آتنا و ملی عزیز. پریا جونم ممنون از راهنماییت. امروز اتفاقا میخوام آز ببرمش. بد جوری تب رو اعصاب آدم ه!
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
مامان ترانه من هیچ اطلاعی درباره تب ندارم.ولی امیدوارم مشکلی نباشه.

عاطی همه عکسای حسین ناز بود.اون با لباس عروسی که معرکه بود
رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
مامان ترانه برای دندون بالاش نیست یه چک بکن ببین سفید نشده

عاطی خیلی کارات عالی بودن بابا هنرمند کلاس رفتی یاده ما هم بده. سه چرخشم خیلی خوب بود مخصوصا جای پاش ماله رز به این خوبی نیست با اینکه 120 خریدم بلدم نیست پاشو روی جاپایی نگه داره میشه زمین

مامان پریا چقدر خوب دوخواهر منم دوتا خواهر بودم چقدر خوب بود به نظر منم یکسان باشن خیلی بهتره برای هردوشون یا دوتا خواهر یا دوتا برادر

مامان رهام سرلاک رقیق نمی خوره؟ دنت رز که اینقدر بد غذا است عاشقه دنته دنتو توی هر حالتی میخوره نون توش تلیت کن یه کم دلشو بگیره.اگر نشد نهایت شربت بدش کاسنی از سرما خوردگی هم جلوگیری می کنه

ملودی خوش بحالت میبره میزاره سر جاش اما رز اگر بگم ببر بزار سر جاش تا بهبه بدم عمرا ببره بزاره سر جاش نمی بره دیگههههههههه. ولی همین جوری گاهی توی خونه جمع و جور میکنه بچم خانمه

فاطمه افرین به لیلی کتابخون وای دیدی رزهم مچ دوتا دستشو می چرخونه بعد با چشماش نگاشم میکنه اینقدر چشماش خنده دار میشه

ممنونم مامان پریا جون که گفتی بوووووس آره فقط آبریزش بینی داره و خلط....دندونا نیش بالاش اومدن بیرون ولی پایینیا زیر لثه دیده میشن ولی هنوز نیومدن بیرون

راستی خیلی خوشحال شدم که مشکل شوهرت حل شد خداروشکر....

ای جاااااان قربون فرگل بشمممم که صبح سوگل رو بیدار میکنه خیلی شیرینه ....خدا حفظشون کنه
بهرادم.... تو که میخندی گوشه های لبت به بهشت میرساند مرا....
2706