2737
2734
ایرانی گرین اپل. جنساش خوبه. هم طرحشون و هم جنسشون (نخین) البته کم پیدا می شه. من از پاساژ گلستان هروی می خرم. خارجی مارک های مختلفی هستن. خیلی هاشون هم خوبن. مادرکر و کاتر گرون هستن. نکست قیمتاش مناسب تره.
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ایرونیا تاپ لاین و رولان خیلی خوبه. تو خارجیا همین که دوستان گفتن.
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2731
معمولا از رولان برای بچه ها خرید میکردم - خوب و بد داشت یکی از لباساش که عکس روی جلوی بلوز بود بعد از

شستن پاک شد و جاش موند که هر کی میدید فکر میکرد لباس کثیفه - یه بار هم بلوزشون دکمه داشت که بچه ها

حساسیت نشون دادن و جاش خیلی جوش زد
کارترز خیلی خوبه. برای من از آمریکا فرستادن نوشته ساخته شده در چین. ولی هم جنسش خیلی خوبه هم مدت زمانیکه نی نی می تونه بپوشه زیاده. من یک سرهی نیوبرن کارترز رو تا 1.5 ماهگی تن دخترم کردم اندازه بود.
2738
ببین مادر کر بر خلاف اسم و رسمش جنسش خوب نیست.البته این نظر منه چون من یه مقدار از لباسایسیسمونیمو از مادرکر گرفتم که همه با شستن خراب شدن اما هر چیز ی که از مارک جونیور گرفتم عالی بود و بشور و بپوش بود.ایرانی ها هم آشور و از اون بهتر تاپ لاینه که واقعاً عالیه.
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن...
مادر کیر عالیه مرگ ندره.مارک اسپنسر خیلی خوبه اصلا همه مارکهای خارجی .بنتون خودش پاره میشه بعد هزار سل اما عکس لباس روشه.جونیور هم خوبه.ایرانی رولا عکساش میوفته.اشور جنس پارچه اش بد نیست
تو لباسهای ایرانی بانی نو هم خوبه....(من از شعبه بهار خرید می کنم) قیمتهاش به نسبت همه جا بهتره....من لباس مهدکودک دخترم را از اونجا می گیرم...هم خوشگله هم اینکه هرچی می شورم طوریش نمی شه....به نظرم از آشور و بهاوران بهتره....رولان مدلهاش خیلی تکراریه..اصلا" تنوع نداره.... ولی جنسش خوبه....
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"
من هم از پوشاک روشان رویان برای پسرم از نوزادی استفاده مردم وبسیار راضی هستم روشان رویان پوشاک کودک ونوزاد 1:شریعتی روبروی خ دولت پ1578 02122630740 2:شریعتی بالاترازملک قبل پلیس پ603 02188471335 3:نارمک،جانبازان غربی پ29 02177890631 4:امیرابادشمالی بالاتر از پمپ بنزین پ173 02188007177
لباسای کارترز خیلی خوبه جنسش من اینجا 3 تیکه میخرم 6 دلار ولی ایران همونو میداد 99 هزارتومن . واقعا متاسف شدم که انقدر لباس بچه تو ایران گرون. تازه کارترز یه مارک معمولی اینجا که همه میخرن. از اون بهتر هم هست.
2706