2733
2734

بچه ها اگه کسیو اطرافتون میشناسین که تو ایتالیا فول فاند شده یا خودتون اگه گرفتین میاین بگین شرایطش چیه؟لطفا با جزئیات بگین مثل شرط معدل و شرایط سنی و این داستانا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فامیلمون سه هفته پیش رفت ایتالیا یکیشون رم یکیشون یه شهر دیگه ایتالیا ولی بورس شدن 

آره بورسیه رو میدونم ولی میگن اگه بتونی فول فاند بشی شرایطت بهتره اونجا راحت تری

2738
چی هست ؟ بیا باهم بریم فقط من زبان بلد نیستم

فول فاند سالیانه 9000 یورو بهت تعلق میگیره ولی بورسیه 5200.منم مدرک زبان ندارم اگه ببینم میتونم برم زود آیلتس میگیرم چون سطح زبانم متوسطه

من خیلی به مهاجرت فکر میکنم فقط از زبان واقعا چیزی یادم نمونده فقط در محدوده بیس شغلیه خودم

منم😢ولی حس میکنم یکم دیر شده 24 سالمه.تازه واسه لیسانس باید برم یکم نا امیدم

عزیزم ایتالیا دانشگاهاش جز برترین دانشگاه های جهانه و اونجا مخارج نسبت به بقیه اروپا مناسب ترم هست

عزيزم اشتباه مي كني راجع به مخارج، راجع به رنكينگ دانشگاه هاش حرفي نزدم و درسته دانشگاه هاش رتبه هاي خوبي دارن در سطح جهان ولي اگه مي توني كشور ديگه اي رو انتخاب كني خيلي به نفعته

حالا ايشالا خودت بري متوجه ميشي چي ميگم

فول فاند سالیانه 9000 یورو بهت تعلق میگیره ولی بورسیه 5200.منم مدرک زبان ندارم اگه ببینم میتونم برم ...

طول میکشه باید زود اقدام کنی ببین من چطور میتونم بفهمم چه دانشگاهی داره چطوره من اصن متوجه نمیشم در صورتی که فایلمون دختراشون بیست ساله بودن رفتن

2706