2726
عنوان

برنج ایرانی.. خانومای شمالی

103 بازدید | 7 پست

خانومایی که ساکن شمال هستین اگه کسی بخواد برنج بخره بیاد سر زمین کیلویی چند میدین؟؟ مثلا برنج درجه یک مثل هاشمی باشه 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

27تا30،،،،،مامانم چند روز پیش فروخت 28تومن البته دوست داداشم بودن از کرج اومده بودن ،،بازم شاید جا با جا فرق داشته باشه

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۳۰ تا ۳۲ تومن این دور و بره

خداااا چقد گرون شده. چه خبره تو بازار الا 37 ایناس ب خدا خیلیع

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
27تا30،،،،،مامانم چند روز پیش فروخت 28تومن البته دوست داداشم بودن از کرج اومده بودن ،،بازم شاید جا ب ...

هاشمی اصل+؟؟؟ واقعا نسبت به بعضیا باانصاف ترین

ما امروز یه کیسه خریدیم ۳۴۰ 😣 خدا بخیر کنه

خیلییی زیاده

هاشمی اصل+؟؟؟ واقعا نسبت به بعضیا باانصاف ترین

اره عزیزم،،چون خودمون میکاریم برنج رو،،کشاورزیم دیگه

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،