2726
عنوان

زردی نوزاد و تغذیه ماه آخر بارداری

163266 بازدید | 21 پست
ربطی داره اصلا؟ دکترها میگن تغذیه هیچ نقشی نداره. ولی شنیدم ماه آخر اگه زیاد خنکی بخوریم بچه زردی نمیگیره. تجربه شما چیه؟
اره عزیزم ربط داره من خنکی خوردم بچم زردی نداشت
خوبی که از حد بگذرد ٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍٍ ٍٍٍٍ نادان خیال بد کند

شاد باش نه یک روز بلکه هزار سال ...
بگذار آوازه ی شاد بودنت،چنان در شهر بپیچد:
که رو سیاه شوند آنانکه :
بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر من هم ربط داره
خواهرم خنکی خورد و بچه اش زردی نگرفت
جاری خواهرم اون قددددددر ماه آخر خنکی خورد که بچه اش وقتی دنیا اومد رنگش "آبی" بود!!!!!!!
طفلک به حای زردی, آبی ای گرفته بود
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696
2728
دکتر منم گفت تاثیر نداره نمیدونم میگن زردی بر اثر اینه که کبد تو روزای اول خوب کار نمیکنه و مدام هم گلبول های قرمز میمیرن برای اینه و هیچ ربطی به تغذیه نداره ولی حالا شما بخور شاید واقعا اثر کرد مثلا من از دکترم پرسیدم این که میگن موقع چرخیدن تو خواب باید نشست بعد چرخید راسته گفت هنمه اش خرافاته ولی حالا بند ناف دور گردن بچمه نمیدونم حرف دکترا رو باور کنم یا حرف مردم رو
نه عزیزم تغذیه مادر اصلا ربطی به زردی نوزاد نداره من تو دو ماه آخر بارداری فقط سردی میخوردم مثل ماست، عرق کاسنی، خاک شیر، آلو و انواع و اقسام سبزیجات و میوه ها رو میخوردم ولی بچم با زردی متولد شد علت زردی در نوزاد عوامل دیگه ای هست مثل دیابت مادر، نژاد، نارس بودن نوزاد، بعضی داروها، نوزاد مذکر، شیر مادر، تاخیر در دفع مدفوع نوزاد، سابقه زردی فیزیولوژیک در خواهر و برادر و کاهش وزن.
ضمنا مه سیما جون چرخیدن هم ربطی به پیچیدن بندناف نداره من توی بارداری خیلی رعایت میکردم و همیشه به پهلو میخوابیدم ولی بندناف دور گردن دخترم یک بار پیچیده شده بود دکتر گفت به خاطر حرکات خود جنین هست نه حرکات مادر اگر شما هم فکر کنی میبینی حرفشون کاملا منطقی است
سلام مهربونا... من امروز یه مطلبی رو خوندم که نوشته بود اگه گروه خونی مادر O باشه نوزاد A یا B باشه احتمالش زیاده که نوزاد زردی بگیره. من خودم O و شوهرم B . یعنی پسرم که چند روز دیگه به دنیا میاد زردی میگیره؟؟؟ چکارکنم نگیره؟من الان 38 هفتمه..
الان که دیگه کلی حرف واسه گفتن داریم دیگه زنگ انشا نداریم...!
سلام به همه بایدبگم که زردی ربطی به خنکی و سردی خوردن نداره من خودم دوماه اخر که ماههای مهمی هست اینقدر سردی و ... خوردم که نگو در ضمن پسرم زردی گرفت و 3روز بستری شد
درضمن بیشتر مواقع اگر ارهاش خونی مادر و پدر یکی نیاشه 99درصد باعث زردی میشه اگر بچه تون گروه خونی اش ارهاش مثبت بشه.البته کسانی هم که این مشکل را ندارن ممکنه بچه شون مشکل زردی پیداکنه که ربطی به گرمی خوردن نداره
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2706