2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای منم جنسیت درست در اومد برای بقیه رو هم که گرفتم درست در اومد
اما سن ازدواج درست در نیومد
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
2731
لیلی شما با همون زنجیر منظورتونه دیگه
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
2738
من برای جنسیت برای بیشتر ازصدتا زن و نرد حتی! گرفتم غیراز یکی همه درست دراومد چه جوون چه پیر چه باردار بودن چه نبودن!

ولی سن ازدواج رو نگرفتم
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
من میگیرم درست نمیشه اما خواهرشوهرم بلده نمیدونم

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
دلژین زنجیر رو میگیری روی نبض دست

اگه دایره ای چرخید نی نی پسره اگه خط صاف بود نی نی دختره

دیروز یکی تایپک زده بود روی قلب پسرا اگه زنجیر رو نگه دارید دایره ای میچرخه

روی قلب خانمها خط صاف
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706