2733
2734

دختر من خيليييي اخلاقش عوض شده. البته در كل دختر خوب و با حياييه. طفلي همش هم خونست و اهل بيرون رفتن تنهايي اينا نيست   ولي خوب مثلا همش خريد دلش ميخواد. اگر بريم پاساژي جايي حتماااا بايد يه چيزي بخره و گاهي اصلا به قيمتا هم توجه نداره.  انتظاراتش بالاست.  آيپد ميخواد اينو ميخواد اونو ميخواد. 

طبیعیع

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادیه 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2728

تو سنشه تا جایی که میتونید باهاش راه بیایین ولی لوسش نکنید 

اسم 13 اومد یا فیلم 13 افتادم🥺

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2738

دختر منم همینه،۱۴ سالشه همه چی میخواد، حالا میخواد باله یاد بگیره کفش باله میخواد😪

زندگی کلااینجوریه شما تقریبا حالت خوبه داری میگذرونی یهو یه چیزی میشه که کلا از درون میپاشی میری تو خودت بعد هرچی فک میکنی دلیلشو نمیفهمی، جدی خیلی عجیبه همچین موجودی از گل ساخته شده.
دختر منم همینه،۱۴ سالشه همه چی میخواد، حالا میخواد باله یاد بگیره کفش باله میخواد😪

وای دختر من هر روز به یه چیزی گیر میده. الان طرفدار این گروه های موسیقی کره ای شده. از اون ور طرفدار هری پاتر شده.  هی وسایل و‌چیزای تزئینیشون‌رو میخواد.  اخه مگه چه قدر درامد هست که هی برای اون خرید کنیم

چند ماه پیش گیر داد موهای دست و‌پامو میخوام بزنم. حالا خودش هر بار میره حموم‌با ژیلت میزنه.  هی بهش میگم الان که جایی نمیریم. نزن موهاتو بیشتر میشه.  گوش نمیده

وای دختر من هر روز به یه چیزی گیر میده. الان طرفدار این گروه های موسیقی کره ای شده. از اون ور طرفدار ...

وای دقیقاااااا دختر منم همینطور گروه های موسیقی کره ای، بی تی اس ، بلک پینک، اکسو...دیگه مارو کشته، از یه طرفی هم گیر داده به ورزش باله که کفش و لباس شو میخوام و از یه طرف دیگه انواع ماسک های صورت برای جوشاش 

زندگی کلااینجوریه شما تقریبا حالت خوبه داری میگذرونی یهو یه چیزی میشه که کلا از درون میپاشی میری تو خودت بعد هرچی فک میکنی دلیلشو نمیفهمی، جدی خیلی عجیبه همچین موجودی از گل ساخته شده.
چند ماه پیش گیر داد موهای دست و‌پامو میخوام بزنم. حالا خودش هر بار میره حموم‌با ژیلت میزنه.  هی ...

اتفاقا دختر منم میگه تیغ پوستمو خراب میکنه برام یه اپیلیدی بخرید