2726
عنوان

مرمری ام😑از سوالای امشبش ترس ورم داشت😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 49344 بازدید | 207 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااااااای😨😨😨😨😨😨😨😨 ازون  خونه  برو  یا پیش  یه  حاج اقایی  چی ...

خودم تا حالا چیزی ندیدم ولی دوران مجردی خونه مادرم دیدم چندباری

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

وظیفه پدر مادر راهنمایی و‌آشنا کردن بچشون با راهیه که میدونن درسته.شمای نوعی اگر خودت خوب و‌بد رو هنوز تشخیص نمیدی (به گفته خودتون که میگین بزارم خودش راه درست و‌غلط رو تشخیص بده) حق نداری بچه دار شی.چون نشون میده خودت حس سردرگمی داری

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
اره ممکنه چون بچه ها میتونن ببیننشون

یعنی جن 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
خودم تا حالا چیزی ندیدم ولی دوران مجردی خونه مادرم دیدم چندباری

وااااای😨😨😨😨😨  من ینی از بزرگترین  ارزوهام  اینه  ازین چیزا    نبینم   حتی  یبار😑😑😨😨😨

حسینgkسابق و جومع سابق   درسته به همه میپرم ولی با همه  نمیپرم             
یعنی خونمون جن داره من میترسم قبلا هم مشابه اینارو گفته بود یا زل زده ی گوشه خندیده یا گفته اون کی ...

وااای منم ترسیدم ک😭

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
یعنی خونمون جن داره من میترسم قبلا هم مشابه اینارو گفته بود یا زل زده ی گوشه خندیده یا گفته اون کی ...

سوره بقره توخونه روشن باشه

شهر از دور قشنگه......آدماش از دورتر.......
عزیزم قران بخون یا صوتشو بزار بچت گوش بده

😭😭😭😭😭

2706