2726

سوالای سخت میپرسه و ترسناک خو برگام ریخت من😭

میگه مامان اون کی بود دیشب که من داشت خابم میبرد منو از پشت پنجره نگا میکرد گفتم حتما خاب دیدی گفت نه بیدار بودم اون شکل تو بود پیرهن راه راه داشت عین پیرهن تو گفتم پس حتما من بودم گفت نه تو که منو گزاشته بودی رو پات تکون میدادی

گفت چرا شکل تو بود مگه من دوتا مامان دارم😭گفتم نه عزیزم حتما فرشته بوده

گفت پس توام فرشته ای مگه چرا شکل اون بودی گفتم اره مامان ها همشون فرشتن میگه پس بال هات کو گفتم فرشته بدون بال ام میگه فرشته های بالدار کجان گفتم پیش خدا

و این شد اغاز کوهی از سوال

خدا کجاست گفتم خدا همه جا هست

چه شکلیه چرا من صداش میکنم جوابمو نمیده

من میخام برم پیش خدا

بابا هم فرشتس

من چی منم فرشتم

خدا الان خابه یا بیدار

هنوز داره میپرسه😭

من الان میترسم یعنی چی دیده اصلا و ابدا بچه خیال باف یا دروغ گویی نیست

شبا انقدر سوال میکنه کم میارم من واقعا دلم نمیخاد تصورات خودمو بهش منتقل کنم میخام بزرگ شه خودش راهش و انتخاب کنه خدارو بشناسه خوب و بد رو و از جواب دادن تفره میرم ولی نمیشه😒

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی خونمون جن داره

من میترسم

قبلا هم مشابه اینارو گفته بود یا زل زده ی گوشه خندیده یا گفته اون کیه و چیه😭😭😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

خودم ریختم برگام موند

دوست دارم ب اون مویی ک میریزه یا اون دندونی ک خراب میشه بگم احمقا چرا متوجه نیستین ما تو یه تیمیم😑 _ دلم یه اکیپ شادِ بیشعور میخواد ک فقر فرهنگی توش بیداد کنه😁  _ فقط یه دختر میتونه 6 ساعت با دوست صمیمیش تلفنی حرف بزنه بعد بگه حالا بقیه شو ببینمت بهت میگم😑 _ انقد بعضیا بیشعورن ک خود بیشعورم انقد بیشعور نیس😁 _ هیچکس لیاقت اشک های تو را ندارد و کسی هم ک چنین ارزشی دارد ، باعث اشک ریختنت نمیشود 🙂 _ من ادم خوش سلیقه ای هستم ولی پول کافی برا اثباتش ندارم😁 _ بخندین ولی وابسته نشین من موندنی نیستم😎 _ تو دنیایی ک 51 بر17 بخش پذیره هیچ چیز از هیچکس بعید نیس😐_ کمی فک کردم ، دیدم در حقیقت این گیاها هستن ک دارن ما رو پرورش میدن بهمون اکسیژن میدن ، تا رشد کنیم در اخر بمیریم کود شیم تا مارو مصرف کنن😁  _تجربه ثابت کرده برا بعضیا چه برینی چه بمیری یکیه ، پس برینید ک بعدا دلتون نسوزه 😁_از ادمایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونام میخورن متنفرم 😐  _الان از طرز ماسک زدنتون میفهمم چجوری ناخواسته باردار میشین 😐_ عده ای در این جهان با بهترین امکانات از زندگی لذت میبرند ، اما وعده ی زندگی در جهان دیگری را ب مردم میدهند!!                                      

عزیزم قران بخون یا صوتشو بزار بچت گوش بده

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

پشمهایم کو 😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
بچه ها تو دوران کودکی قدرت دیدن فرشته و ماورا دارن

واقعا

فرشته یا جن

یعنی خونمون جن داره من میترسم قبلا هم مشابه اینارو گفته بود یا زل زده ی گوشه خندیده یا گفته اون کی ...

وااااااااای😨😨😨😨😨😨😨😨 ازون  خونه  برو  یا پیش  یه  حاج اقایی  چیزی برو  بفهمه چیه   یکی که  سر در بیاره😨

حسینgkسابق و جومع سابق   درسته به همه میپرم ولی با همه  نمیپرم             

پشم هایم فر خوردند

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖
2706